Типи номерів у готелі Four Seasons Resort Maldives at Kuda Huraa

Beach Pavilion with Pool
Берегові бунгало з душем в міні-садку і приватним басейном, велика відкрита зона відпочинку. Ліжко «King Size» або два односпальні ліжка, вітальня. Прямий вихід до пляжу. Вид на океан і лагуну. Ванна, душ на відкритому повітрі. Додаткове дитяче ліжко.

Deluxe Beach Pavilions with Pool
Розкішний пляжний павільйон з басейном: будинок для відпочинку, розташований у власному саду, з прямим, але окремим виходом на пляж. Розкрийте подвійні двері в спальню, насолодитися розкішними краєвидами і ласкавим сонцем.

Beach Bungalow with Pool (Sunset/sunrise)
Берегові бунгало з душем в міні-садку і приватним басейном, велика тераса, ліжко king-size або twin. Прямий вихід до пляжу. Додатково: одна кушетка і одне дитяче ліжечко. Вид на океан і лагуну.

Water Villa with Pool (Sunrise/Sunset)
Водні бунгало складаються із спальні і холу, душ на відкритому повітрі. Тераса (39 м²) з прямим спуском у воду і приватним басейном. При розміщенні з дітьми до 8 років батьки повинні підписати спеціальний документ (Liability Form). Додатково: одна кушетка. Вид на океан і лагуну.

FamilyBeach Bungalow with Pool (Sunrise/Sunset)
Берегові бунгало з душем в міні-садку, ванною і приватним басейном (13 м²), велика тераса (82 м²). Номер складається з двох спалень (головною і дитячої), з’єднаних між собою дверима. Головна спальня повністю повторює номер Beach Bungalow, дитяча є прибудовою, яка не має санвузла і окремого входу з вулиці. Номер ідеальний для розміщення сімей з дітьми. Прямий вихід до пляжу.

One-bedroom Water Suite (Sunrise)
Водні бунгало: спальня, простора вітальня, 2 тераси. Прямий доступ в море. При розміщенні з дітьми до 8 років батьки повинні підписати спеціальний документ (Liability Form).

Two-bedroom Beach Pavilion with Pool
Пляжний павільйон з двома спальнями і басейном: просторий сімейний притулок в декількох кроках від піску. Дві спальні і ванні кімнати, а також затишна прибудова з додатковими кріслами забезпечують свободу простору, в той час як басейн вільної форми, приватний сад і альтанка пропонують відпочинок на свіжому повітрі.

Two-bedroom Water Suite (Sunrise/Sunset)
Водні бунгало: 2 спальні, вітальня, велика тераса (99 м²), нижня платформа з душем, ванна кімната з ванною. Прямий спуск в море. При розміщенні з дітьми до 8 років батьки повинні підписати спеціальний документ (Liability Form).

Three-bedroom Water Suite with Pool (Sunrise/Sunset)
Тераса зі спуском у воду і обідньою зоною на відкритому повітрі (стіл на 6 персон), персональний басейн, вітальня з обідньою зоною (стіл на 4 персони), 3 спальні (дві — з ліжком king-size, третя — з двома окремими ліжками) , 3 ванні кімнати (кожна — з ванною і душовою кабіною), гостьовий туалет з душем, душ на відкритому повітрі. Розташована на палях над водою. Вид на океан і схід.

Two-bedroom Royal Beach Villa
Окремо розташована берегова вілла з двома спальнями, двома ванними кімнатами (одна з них з джакузі) і вітальнею, два душа в міні-садку і приватний басейн.