Типи номерів у готелі Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru

Beach Bungalow with Pool
Берегові бунгало з садом і невеликим басейном розташовані в північній частині острова. Відкритий павільйон для відпочинку та спальний павільйон з кондиціонером; велика ванна кімната з двома раковинами, ванною та душовою кабінкою, тропічний душ під відкритим небом.

Beach Villa with Pool
Берегові вілли з душем в міні-садку і приватним басейном знаходяться в південній частині острова, на відкритій прилеглій території (260 м²) — басейн (12 м2), тераса з шезлонгами, гамак; відкритий павільйон; спальний павільйон з кондиціонером, окрема гардеробна; велика ванна кімната з двома раковинами, ванною та душовою кабінкою, тропічний душ під відкритим небом.

Water Villa
Надводні вілли знаходяться у північно-західній стороні острова. Спальня з кондиціонером; зона вітальні та їдальні зі скляними дверима, зверненими до моря; велика ванна кімната з двома раковинами, ванною та душовою кабінкою, душ під відкритим небом на терасі; велика тераса (53 м²) зі спіральними сходами на верхній оглядовий майданчик.

Water Villa with Pool
Аналогічні номерами Water Villa, але на додаток мають приватний басейн (11 м²).

Family Beach Villa with Pool
Берегові вілли з душем в міні-садку і приватним басейном знаходяться в південній частині острова, на відкритій прилеглій території (260 м²) — басейн (12 м2), тераса з шезлонгами, гамак; відкритий павільйон. Номер складається з двох спалень (головної і дитячої), з’єднаних між собою дверима. Головна спальня повністю повторює номер Beach Villa, дитяча є прибудовою c невеликим санвузлом, але без окремого входу з вулиці. Номер ідеальний для розміщення сімей з дітьми. Прямий вихід до пляжу.

Two-bedroom Family Beach Bungalow with Pool
Берегові бунгало з садом і невеликим басейном розташовуються в північній частині острова на відкритій прилеглій території. Номер являє собою два Beach Bungalow, з’єднаних невеликим коридором, кожне з яких є абсолютно повноцінним номером. Номер ідеальний для розміщення сімей з дітьми або чотирьох дорослих. Прямий вихід до пляжу.

Two-bedroom Water Suite
Водні бунгало знаходяться у північно-західній частині острова; велика відкрита зона (200 м²) з терасою, шезлонгами, оглядовим майданчиком, диванами; на нижньому рівні басейн (16 м²), платформа з душем; зона вітальні з обіднім столом над басейном і терасою; 2 спальні, які мають загальну зону відпочинку, велику ванну кімнату з двома раковинами, ванною та душовою кабінкою, душ на відкритому повітрі.

Two-bedroom Land and Ocean Suite
Унікальна вілла, розташована на заході острова, частково над водою, частково на суші. Вітальня знаходиться в наземному павільйоні; дві спальні — в надводних павільйонах; великий приватний сад з шезлонгами, великий басейн (36 м ²); відкритий павільйон; власна ділянка пляжу з душем на платформі. У наземному павільйоні — вітальня і їдальня на 6 осіб, кімната для Батлера, бібліотека, яка може бути використана як гостьова кімната; повністю обладнана кухня (холодильник, плита, мікрохвильова піч, тостер, соковижималка, кавоварка, столовий посуд); 3 великі ванні кімнати з ванною і зливовим душем під відкритим небом. Веранда з тикового дерева з’єднує наземний і надводний павільйони. Прямий спуск на пляж.

Two-bedroom Royal Beach Villa
Розкішна берегова вілла знаходиться на західному кінці острова, на березі океану. Велика відкрита територія (890 м²), басейн (98 м²). Складається з основної спальні, відкритого павільйону вітальні, їдальні та опочивальні, з’єднаних тиковими відкритими верандами. Відкритий обідній павільйон над басейном (20 м2). Закрита їдальня на 8 чол., повністю обладнана кухня (холодильник, мікрохвильова піч, тостер, соковижималка, кавоварка). У кожній спальні — кондиціонер, місце для відпочинку. У внутрішньому дворику — масажний стіл, шезлонги. Велика ванна кімната з двома раковинами, душ всередині і душ під відкритим небом.

Three-Bedroom Landaa Estate
Нова берегова двоповерхова резиденція, розташована на східному узбережжі острова. Складається з вітальні і трьох спалень, повністю обладнаної кухні з відкритою і закритою обідньою зоною, кімнати для Батлера, 30-метрового басейну, а також приватного пляжу довжиною близько 80 метрів.

Water Villas with Pool
Подовжений пейзажний басейн 12 х 3 м, ванна кімната з видом на море з прямим виходом до лагуни, гамак, диван і затінений сонячний павільйон. Усередині підвісні стіни, вікна від підлоги до стелі і сучасний дизайн в світлих тонах.