Типи номерів у готелі Fushifaru Maldives

 • Beach Villa Sunrise
  Beach Villa Sunrise (96 кв.м) — берегові вілли з видом на схід сонця. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком king size, просторої ванної кімнати з душем під відкритим небом, веранди. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Beach Villa Sunset
  Beach Villa Sunset (96 кв.м) — берегові вілли з видом на захід сонця. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком king size, просторої ванної кімнати з душем під відкритим небом, веранди. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Pool Beach Villa Sunrise
  Pool Beach Villa Sunrise (122 кв.м) — берегові вілли з басейном, видом на схід сонця. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком king size, просторої ванної кімнати з душем під відкритим небом, веранди, обідньої зони. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Pool Beach Villa Sunset
  Pool Beach Villa Sunset (122 кв.м) — берегові вілли з басейном, видом на захід сонця. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком king size, просторої ванної кімнати з душем під відкритим небом, обідньої зони, веранди. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Water Villa
  Water Villas (95 кв.м) — вілли на воді з джакузі під відкритим небом. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком king size, ванної кімнати, додаткового душа на відкритому повітрі, веранди, обідньої зони. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.