Типи номерів у готелі Grand Park Kodhipparu Maldives

• Lagoon Water Villa
Lagoon Water Villa мають вид на схід. Вони складаються зі спальні з ліжком king-size, ванної кімнати з ванною і душовою кабіною, душа під відкритим небом, тераси з шезлонгами, диваном, гамаком, спуском у воду. Відмінний вид на океан. У спальні підлога зі скляним «віконцем».

• Ocean Water Villa
Ocean Water Villa мають вид на захід. Складаються зі спальні з ліжком king-size, ванної кімнати з ванною і душовою кабіною, душа під відкритим небом, тераси з шезлонгами, диваном, гамаком, спуском у воду. Відмінний вид на океан. У спальні підлога зі скляним «віконцем».

• Beach Pool Villa
Має вид на схід. Складається зі спальні з ліжком king-size, ванної кімнати з ванною і душовою кабіною, душа під відкритим небом, тераси з власним басейном і зоною відпочинку. Розташована на пляжі.

• Pool Water Villa
Pool Water Villa має вид на схід. Складається зі спальні з ліжком king-size, зони відпочинку зі скляним «віконцем» в підлозі, ванної кімнати з ванною і душовою кабіною, душа під відкритим небом, тераси з басейном, шезлонгами, диваном, гамаком, спуском у воду. Вид на океан.

• Reef Pool Water Villa
Reef Pool Water Villa має вид на захід. Складається зі спальні з ліжком king-size, зони відпочинку зі скляним «віконцем» в підлозі, ванної кімнати з ванною і душовою кабіною, душа під відкритим небом, тераси з басейном, шезлонгами, диваном, гамаком, спуском у воду. Вид на океан.

• Grand Residence
Розкішна простора вілла, складається з двох спалень (одна з ліжком king-size, зі скляним «віконцем» в підлозі, друга — з двома ліжками), двох ванних кімнат (в кожній з яких ванна, душова кабіна і душ під відкритим небом), великої вітальні, просторої тераси з басейном, обідньою зоною, зоною відпочинку, спуском у воду. Вид на океан.