Типи номерів у готелі Hurawalhi Island Resort Maldives

 • Beach Villa
  Вілли на пляжі без басейну з видом на світанок. Всі вілли оформлені в м’яких тропічних тонах, з ліжком розміру king-size, ванна кімната з тропічним душем і подвійною раковиною, дерев’яна підлога, власна мебльована веранда, вітальня зона та інші сучасні зручності.
 • Beach Sunset Villa
  Вілли на пляжі без басейну з видом на захід сонця. Всі вілли оформлені в м’яких тропічних тонах, з ліжком розміру king-size, ванна кімната з тропічним душем і подвійною раковиною, дерев’яними підлогами, власною мебльованою верандою, вітальнею зоною та іншими сучасними зручностями.
 • Beach Sunset Pool Villa
  Затишні вілли на пляжі з власним басейном і видом на західсонця. Всі вілли оформлені в м’яких тропічних тонах, з ліжком розміру king-size, ванна кімната з тропічним душем і подвійний раковиною, дерев’яними підлогами, власною мебльованою верандою, вітальнею зоною та іншими сучасними зручностями. Особистий басейн (27 м2).
 • Ocean Villa
  Водні вілли без басейну з видом на світанок. Всі вілли оформлені в м’яких тропічних тонах, з ліжком розміру king-size, ванна кімната з тропічним душем і подвійною раковиною, дерев’яними підлогами, власною мебльованою верандою, вітальнею зоною та іншими сучасними зручностями.
 • Ocean Sunset Villa
  Просторі вілли на воді без басейну з видом на захід сонця. Всі вілли оформлені в м’яких тропічних тонах, з ліжком розміру king-size, ванна кімната з тропічним душем і подвійною раковиною, дерев’яними підлогами, власною мебльованою верандою зі спуском в лагуну, вітальнею зоною та іншими сучасними зручностями.
 • Ocean Pool Villa
  Водні вілли з басейном з видом на світанок. Всі вілли оформлені в м’яких тропічних тонах, з ліжком розміру king-size, ванна кімната з тропічним душем і подвійною раковиною, дерев’яними підлогами, власною мебльованою верандою зі спуском в лагуну, вітальнею зоною та іншими сучасними зручностями. Особистий басейн на кожній віллі (27 м2).
 • Ocean Sunset Pool Villa
  Вілли розташовані на воді в лагуні — після короткої прогулянки з власної пристані до цього відокремленого, прихованого від сторонніх очей місця, гості потрапляють на веранду з басейном під зірками, м’якими кушетками для засмаги і місцем для відпочинку в тіні, прямим доступом в лагуну і унікальним видом на захід сонця. Всі вілли оформлені в м’яких тропічних тонах, з ліжком розміру king-size, ванна кімната з тропічним душем і подвійною раковиною, дерев’яними підлогами, власною мебльованою верандою, вітальнею зоною та іншими сучасними зручностями. Особистий басейн на кожній віллі (27 м2).