Типи номерів у готелі J Resort Alidhoo

Beach Villas
Одноповерхові берегові бунгало з панорамним видом на океан, складаються зі спальні, ванної кімнати відкритого плану і вітальні з виходом на відкриту терасу. Послуги дворецького (за запитом). Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.

Duplex Beach Villas
Двоповерхові індивідуальні бунгало, які стоять на самому березі лагуни. На першому поверсі — вітальня, на другому поверсі — спальня, ванна кімната і тераса. Послуги дворецького — цілодобово за запитом, спа процедури на віллі — за попередньою резервацією. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.

Ocean Villas — Water Duplex Villas
Двоповерхові бунгало, які стоять на палях в водах лагуни, і складаються з вітальні, відкритої тераси з джакузі, ванної кімнати відкритого плану з ванною і душем під відкритим небом, і розташованої на 2 поверсі спальні. Послуги дворецького — цілодобово за запитом, спа процедури на віллі — за попередньою резервацією. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина. З міркувань безпеки в Ocean Villas заборонено розміщення дітей віком до 12 років.

Cinnamon Suite
Оточена розкішним тропічним садом, індивідуальна вілла з невеликим власним басейном, 2 спальнями, 2 просторими ванними кімнатами відкритого плану з окремим туалетом, душем і джакузі, просторою вітальнею, кімнатою для прислуги, їдальнею, великими терасами з видом на океан. Послуги дворецького — цілодобово за запитом, спа процедури на віллі — за попередньою резервацією. Максимальне розміщення — 4 дорослих або 3 дорослих та 2 дітей.