Типи номерів у готелі JW Marriott Maldives Resort & Spa

 • Over Water Pool Villa Sunrise
  Over Water Pool Villa Sunrise (234 м2, макс. 3 або 2 + 1 чол.). Водні вілли з видом на схід сонця. Спальня з ліжком king-size і диваном-ліжком, ванна кімната з ванною та душем, тераса з приватним басейном і спуском у воду.
 • Over Water Pool Villa Sunset
  Over Water Pool Villa Sunset (234 м2, макс. 3 або 2 + 1 чол.). Ідентичні по наповненню категорії Over Water Pool Villa Sunrise, але які мають вид на захід.
 • Beach Pool Villa Sunrise
  Beach Pool Villa Sunrise (248 м2, макс. 3 або 2 + 1 чол.). Берегові вілли з видом на східсонця. Спальня з ліжком king-size і диваном-ліжком, ванна кімната з ванною і душем, тераса з приватним басейном і виходом на пляж.
 • Beach Pool Villa Sunset
  Beach Pool Villa Sunset (248 м2, макс. 3 або 2 + 1 чол.). Ідентичні по наповненню категорії Beach Pool Villa Sunrise, але мають вид на захід сонця.
 • Duplex Over Water Pool Villa
  Duplex Over Water Pool Villa (274 м2, макс. 3 або 2 + 1 чол.). Двоповерхові водні вілли. На першому поверсі: спальня з ліжком king-size, ванна кімната з ванною і душем, тераса з приватним басейном, обідньою зоною і спуском у воду. На другому поверсі: вітальня з диваном, вид на океан.
 • Duplex Beach Pool Villa
  Duplex Beach Pool Villa (285 м2, макс. 5 або 2 + 3 чол.). Двоповерхові берегові вілли. Дві спальні (одна з ліжком king-size, інша — з двома роздільними ліжками twin), 3 ванні кімнати (дві на першому поверсі; одна — на другому), вітальня на другому поверсі. Тераса з приватним басейном і виходом на пляж.