Типи номерів у готелі LUX South Ari Atoll

Beach Pavilion
Розташовані по обидва боки острова. Спальня, тераса з зоною відпочинку. Ванна кімната на відкритому повітрі з ванною і душем, другий душ закритий. 18 номерів з ліжком king-size, 18 номерів — ліжка twin. 18 номерів можуть бути суміжними (з дверима).

Water Villa
Водні вілли, розташовані на західній стороні острова. Ванна кімната з видом на лагуну, велика тераса з прямим спуском у воду, спальня, вітальня та інші сучасні зручності.

Temptation Pool Water Villa
Просторі водні вілли з видом на світанок. Спальня з ліжком king-size, окрема вітальня зі скляною панеллю в підлозі, ванна кімната з джакузі і душем, душ на відкритому повітрі. Тераса з приватним басейном (довжина — 14 м), прямий спуск у воду.

Romantic Pool Water Villa
Розташовані на палях в лагуні, з’єднуються з островом дерев’яними настилами. Тераса з приватним басейном і прямим спуском у воду. Ванна кімната з душем, а також душ на відкритому повітрі. Розташування вілл ідеально підходить для снорклінгу. Всі вілли з видом на світанок.

Beach Villa
Розташовані по обидва боки острова, з прямим доступом до пляжу. Спальня з ліжком king-size, ванна кімната на відкритому повітрі з ванною і душем, другий душ закритий, тераса.

Beach Pool Villa
Окремі вілли на березі з прямим доступом до пляжу, власним садком з басейном, круглою ванною, просторою спальнею і ванною кімнатою, що виходить прямо в сад. Всі номери з видом на захід.

LUX* Villa
Надводна вілла, розташована в самому кінці ряду водних бунгало. Дві спальні з ліжками king-size і ванними кімнатами, вітальня зі скляною панеллю в підлозі і обідньою зоною. Простора тераса з «безмежним» басейном, зоною відпочинку і прямим спуском у воду. Вид на захід.