Типи номерів у готелі Malahini Kuda Bandos

Classic Room
Розташовані в невеликому віддаленні від пляжу. Спальня з ліжком king-size, ванна кімната з душем, невелика зона на відкритому повітрі з кавовим столиком і стільцями. Номери підходять для бюджетного відпочинку.

Garden Room
Номери розташовані в двоповерхових блоках в невеликому віддаленні від пляжу. Спальня з ліжком king-size, зона відпочинку з диваном, ванна кімната з душем, невеликий балкон / тераса з кавовим столиком і стільцями. При розміщенні на 2 поверсі з дітьми молодше 11 років необхідно підписати liability form.

Superior Room
Розташовані на 2 поверсі двоповерхового блоку, вид на океан. Спальня з ліжком king-size, ванна кімната з душем, балкон. При розміщенні з дитиною молодше 11 років необхідно підписати liability form.

Deluxe Room
Номери розташовані на 1 поверсі двоповерхового блоку з видом на океан. Спальня з ліжком king-size, зона відпочинку з диваном, ванна кімната з душем.

Beach Villa
Окремi берегові вілли. Спальня з ліжком king-size, зона відпочинку з диваном, частково відкрита ванна кімната з ванною, душ під відкритим небом. 12 номерів даної категорії мають обмежений вихід на пляж.