Харчування у готелі Mercure Maldives Kooddoo Resort

Про ресторан:
Ресторан Alita відкритий весь день, який пропонує смачні страви пан-азіатської кухні, з критим і відкритим освітленням з видом на басейн і лагуну;
Ресторан Alita Mediterranean на другому рівні ресторану Alita.
Pool bar для легких закусок; і надводний Vistas Gastro bar.
Також є цілодобове меню в віллі.

Пакет All Inclusive включає:
Сніданок — Сніданок «шведський стіл» подається щодня з 07:00 до 10:00 в ресторані Alita.
Обід — Обід «шведський стіл» подається щодня з 12:00 до 14:00 в ресторані Alita. Насолоджуйтесь різноманітними стравами інтернаціональної кухні та традиційними стравами під час вашого обіду.
Післяобідні закуски — Післяобідні закуски пропонуються з 14:00 до 18:00 в барі Alita Pool.
У барі Vistas Gastro ближче до вечора можна насолодитися заходом сонця в розслаблюючій атмосфері, насолоджуючись коктейлями ручної роботи, фірмовою кавою, чаєм та іншими напоями.
Вечеря — Вечеря «шведський стіл» сервірується з 19:00 до 22:00 в ресторані Alita. Існують різні тематичні вечори. Середземноморське меню a la carte пропонується на другому рівні Alita з додатковими спеціальними цінами.
Міні-бар в віллі
Щоденне обслуговування міні-бару на віллі буде надане гостям, які перебувають за планом All-inclusive. All-inclusive план пропонує широкий вибір спиртних напоїв, коктейлів, моктейлів, безалкогольних напоїв, вина та пива, які подаються в склі; доступний протягом дня з 10:30 до 23:00.
Водні види спорту
Гості мають доступ до необмеженого користування немоторизованого обладнання для водних видів спорту під час їх перебування. Команда з дайв-центру проведе щоденну екскурсію по підводному плаванню з підводним рифом курорту; в залежності від погодних умов.
Спортивні заняття
На всьому курорті є безліч розваг для гостей, включаючи освітлений тенісний корт, фітнес-центр, дитячий клуб, більярдний стіл, йога та багато іншого.
Wi-Fi
Безкоштовний Wi-Fi надається у всіх віллах, ресторанах, барах і спортивних і розважальних центрах курорту.
Обслуговування в аеропорту
Після прибуття на Мальдіви гостей зустрічають в зовнішньому залі прибуття. Представники супроводжують гостей в лаундж Moonimaa в місцевому аеропорту Мале, де вони можуть користуватися Wi-Fi і послугами громадського харчування, щоб зробити подорож більш комфортною.