Типи номерів у готелі Mirihi Island Resort

Beach Villas
Просторі берегові вілли. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком king size або 2 односпальними ліжками twin, ванної кімнати відкритого плану з душем, тераси з лежаками і прямим доступом до пляжу. Безкоштовний Wi-Fi, міні-бар, кавоварка. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.

Water Villas
Окремо розташовані просторі вілли на воді. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком king size або 2 односпальними ліжками twin, ванної кімнати відкритого плану з душем, тераси з лежаками і спуском у воду. Безкоштовний Wi-Fi, міні-бар, кавоварка. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина. Гості молодше 8 років не розміщуються.

Two-Bedroom Overwater Suite
Водна вілла, що складається з двох спалень, 2 ванних кімнат, вітальні і тераси. Максимальне розміщення — 5 дорослих або 4 дорослих та 2 дитини.

Beach Suite (2 bedroom)
Дві спальні з двома ванними кімнатами під відкритим небом, простора вітальня, кухня і їдальня. Гостям надається прямий доступ до пляжу і захоплюючий вид на океан і захід з просторої тераси на першому поверсі.