Типи номерів у готелі Outrigger Konotta Maldives Resort

Beach Villa with Private Pool
Двоповерхова пляжна вілла з прямим виходом на пляж, що складається з вітальні, спальні, вбиральні, санвузла, душа під відкритим небом, тераси з приватним садом, панорамної тераси з лежаками на другому поверсі, є басейн (4,8 кв. М).

Beach Villa with Private Pool and Jacuzzi
Вілли розташовані на пляжі. Приватна зона на пляжі, панорамний вид на океан, джакузі на терасі, басейн, ванна кімната з душем і ванною.

Sunset Lagoon Villa with Private Pool
Тераса з відкритим персональним басейном, спальня з ліжком king-size, ванна кімната з ванною і душем з функцією «тропічний дощ» на відкритому повітрі.

Overwater Villa with Private Pool
Тераса з відкритим персональним басейном, вітальня з обідньою зоною, спальня з ліжком king-size, вбиральня, ванна кімната з ванною і душем з функцією «тропічний дощ». Вілли розташовані на палях над водою.

Sunset Overwater Villa with Private Pool
Вілли розташовані на палях над водою з видом на захід сонця. Тераса з відкритим персональним басейном, вітальня з обідньою зоною, спальня з ліжком king-size, вбиральня, ванна кімната з ванною і душем з функцією «тропічний дощ».

Two Bedroom Beach Villa with Private Pool
Дворівнева вілла. 2 тераси, відкритий персональний басейн, обідня зона на відкритому повітрі, вітальня з обідньою зоною, кухня, 2 спальні (одна — з ліжком king-size, друга — з двома окремими ліжками), 2 гардеробні, 2 ванні кімнати (одна — з ванною і душем на відкритому повітрі). Розташовані в східній частині острова. Прямий вихід на пляж.

Two Bedroom Sunset Lagoon Villa with Private Pool
Тераса з відкритим персональним басейном, вітальня з обідньою зоною, кухня, 2 спальні (одна — з ліжком king-size, друга — з двома окремими ліжками), 2 ванні кімнати (одна — з ванною і душем з функцією «тропічний дощ» на відкритому повітрі). Можливе об’єднання з віллою категорії Lagoon pool villa.

Three Bedroom Sunset Lagoon Villa with Private Pool
Суміжні номери Sunset Lagoon Villa with Private Pool + Two Bedroom Sunset Lagoon Villa with Private Pool. Складається з трьох спалень, трьох ванних кімнат, вітальні з обідньою зоною, кухні, вбиральні, тераси із зоною відпочинку, гамаками і великим басейном.

Grand Konotta Villa with Private Infinity Pool
Двоповерхова вілла. На першому поверсі: тераса з відкритим персональним басейном (28 кв. М), вітальня з обідньою зоною (стіл на 10 персон), кухня, спальня з ліжком king-size, ванна кімната з ванною і душем з функцією «тропічний дощ». На другому поверсі: балкон, 2 спальні (одна — з ліжком king-size), 2 ванні кімнати (одна — з ванною і душем з функцією «тропічний дощ». Розташовані на палях над водою. Спуск у воду. Вид на океан. Послуги персонального камердинера.