Типи номерів у готелі Palm Beach Resort & Spa Maldives

 • Dive Villa
  Dive Villas (45 м2) — номери, що знаходяться в безпосередній близькості до дайвінг-центру і не мають прямого виходу до пляжу. Номери призначені для дайверів. Розташовані в блоках на кілька номерів. Ванна кімната з душем, спальня, невелика тераса з лежаками, зона вбиральні.
 • Garden Villa
  Garden Villas (80 м2) — двоповерхові вілли, розташовані у віддаленні від берегової лінії і не мають прямого виходу до пляжу. Вітальня з верандою на першому і спальня з балконом на другому поверсі. Ванна кімната частково на відкритому повітрі, паркет, джакузі і балкон з видом на сад. Підходить для розміщення сімей з дітьми.
 • Sunrise Villa / Sunset
  Sunrise Villas / Sunset (60 м2) — берегові вілли, інтер’єр яких виконаний в мальдівському стилі. Простора веранда з традиційними місцевими гойдалками «хіндолі» і власним виходом до пляжу. Ванна кімната з ванною і душем на відкритому повітрі, гардеробна зона, спальня, зона для відпочинку. Номери Junior Suite Sunrise розташовані зі сторони сходу сонця і домашнього рифу, Junior Suite Sunset — з боку заходу сонця.
 • Beach Villas
  Двоповерхові пляжні вілли з балконом і видом на океан, які пропонують приватний доступ до білосніжних піщаних пляжів. Це просторі вілли з просторою ванною кімнатою, ванною і душем під відкритим небом, а також традиційними гойдалками «undhoali».
 • Deluxe Sunset Villa
  Deluxe Sunset Villas (60 м2)- це приватні, романтичні вілли, розташовані на крок далі від інших, пропонують просторі номери і ванні кімнати з відкритими душем і ванною, гардеробна зона, спальня, зона для відпочинку. Традиційні гойдалки ‘undhoali’ в декількох метрах.
 • Suite
  Suites (100 м2)- просторі берегові, окремо розташовані номери із зонами вітальні та вбиральні, спальнею, прямим виходом на пляж, приватною терасою з видом на океан. Ванна кімната з ванною і душем на відкритому повітрі.
 • Presidential Suite
  Presidential Suites (300 м2) — окремо розташовані одноповерхові просторі берегові вілли з двома спальнями, вітальнею, просторою терасою і власним виходом на пляж. Найрозкішніша категорія номерів у готелі. Ванна кімната з ванною і душем на відкритому повітрі. Підходить для розміщення сімей з дітьми.