Типи номерів у готелі Pullman Maldives Maamutaa

Beach Villa
Складається зі спальні, зони відпочинку, ванної кімнати, тераси з альтанкою і зоною відпочинку. Вілли розташовані на пляжі.

Beach Villa with Pool
Складається зі спальні, зони відпочинку, ванної кімнати, тераси з басейном, альтанки і зони відпочинку. Вілли розташовані на пляжі.

• Beach Family Villa
Сімейна вілла складається зі спальні, зони відпочинку, ванної кімнати, тераси з альтанкою і зоною відпочинку. Вілли розташовані на пляжі.

Beach Family Villa with Pool
Сімейна вілла складається зі спальні, зони відпочинку, ванної кімнати, тераси з альтанкою, басейном і зоною відпочинку. Вілли розташовані на пляжі.

Two Bedroom Beach Villa
Складається з двох спалень, вітальні, ванної кімнати, тераси з альтанкою і зоною відпочинку. Вілли розташовані на пляжі.

Ocean Villa
Складається зі спальні, зони відпочинку, ванної кімнати, тераси із зоною відпочинку і спуском у воду. Вілли розташовані в лагуні.

Ocean Villa with Pool
Складається зі спальні, зони відпочинку, ванної кімнати, тераси з басейном, зоною відпочинку та спуском у воду. Вілли розташовані в лагуні.

Ocean Suite
Складається зі спальні, вітальні, ванної кімнати, тераси із зоною відпочинку і спуском у воду. Вілли розташовані в лагуні

Two Bedroom Ocean Villa
Складається з двох спалень, вітальні, ванної кімнати, тераси з басейном, зоною відпочинку, альтанкою і спуском у воду. Вілли розташовані в лагуні.

Aqua Villas
Ексклюзивна вілла зі спальнею під водою.

Royal Suite
Розкішна дворівнева вілла складається з чотирьох спалень, вітальні, обідньої зони, міні-кухні, фітнес-зони, кімнати для спа-процедур, ванних кімнат, тераси з басейном, зонами відпочинку, альтанками і спуском у воду. Вілла розташована над водою в лагуні. Гостям вілли надається VIP- сервіс.