Типи номерів у готелі Robinson Club Noonu

 • Double Room Sea View Superior
  Double Room Sea View Superior — номер розташований на другому поверсі двоповерхової будівлі і має прямий вид на океан. Площа номера 83 кв.м, де вдало поєднані спальна зона, вітальня зона з диваном, тераса з зоною відпочинку, а також ванна кімната з душем під відкритим небом і ванною.
 • Family Room
  Family Room — номер розташований на першому поверсі двоповерхової будівлі. Складається з двох номерів, з’єднаних дверима, кожен з яких має спальну зону, вітальню, терасу з зоною відпочинку та ванну кімнату з ванною і душем під відкритим небом.
 • Garden Pool Bungalow
  Garden Pool Bungalow — номер розташований в окремій бунгало на пляжі. Площа номера 112 кв.м. У номері є спальна зона, тераса з видом на океан, ванна кімната з ванною і душем під відкритим небом, а також басейн під відкритим небом на задньому дворі.
 • Beach Pool Bungalow
  Beach Pool Bungalow — окреме бунгало на пляжі. Площа 89 кв.м. Номер розділений на спальну зону з ліжком і диваном для відпочинку, ванну кімнату з ванною і душем під відкритим небом, терасу з зоною відпочинку та басейном з видом на океан.
 • Overwater Pool Bungalow
  Overwater Pool Bungalow — номер розташований над лагуною. Площа 93 кв.м. Спальна зона з ліжком і диваном для відпочинку, простора ванна кімната з ванною і душем, тераса з зоною для відпочинку і басейном.
 • Over Water Suite
  Over Water Suite — розташований над лагуною. Площа 122 кв.м. Спальна зона, робоча зона, окрема вітальня, ванна кімната, простора тераса з зоною відпочинку та басейном.