Типи номерів у готелі Six Senses Laamu

Lagoon Beach Villa
Берегові вілли з видом на лагуну і індивідуальним виходом на пляж. Приватний садок з тахтою для відпочинку, обідня зона на верхній терасі і оглядовий майданчик, спальня з ліжком king-size або двома окремими ліжками, ванна кімната з ванною на відкритому повітрі і душем з функцією «тропічний дощ». Вид на лагуну.

Ocean Beach Villa
Берегові вілли по наповненню ідентичні номерам Lagoon Beach Villa, але розташовані на протилежному боці острова, з видом на океан.

Lagoon Beach Villa With Pool
Ідентичні по наповненню Lagoon Beach Villa. Додатково — приватний басейн.

Ocean Beach Villa With Pool
Ідентичні по наповненню Lagoon Beach Villa, але розташовані на протилежному боці острова, з видом на океан. Додатково — приватний басейн.

Lagoon Water Villa
Водні вілли, розташовані в лагуні, близько від берега. Ванна кімната зі скляною ванною з видом на океан, приватний водний садок. Обідня тераса з прозорим столом, зона відпочинку на відкритому повітрі з шезлонгами, тахтою і надводним гамаком, обідня зона на верхній терасі і оглядовий майданчик з тахтою для відпочинку. Спальня з ліжком king-size або двома окремими ліжками, ванна кімната з ванною, душ на відкритому повітрі з функцією «тропічний дощ».

Ocean Water Villa
Водні вілли по наповненню ідентичні номерам Lagoon Water Villa, але розташовані в віддаленні від берега, з видом на океан.

Laamu Water Villa
Водні вілли, розташовані в кінці ряду водних вілл, в найбільшому віддаленні від берега, з видом на океан. Ванна кімната зі скляною ванною з видом на океан, приватний водний садок. Обідня тераса з прозорим столом, зона відпочинку на відкритому повітрі з шезлонгами, тахтою і надводним гамаком, обідня зона на верхній терасі і оглядовий майданчик з тахтою для відпочинку. Додатково: пляшка шампанського в день заїзду, iPod в номері, вибір закусок (безкоштовно), гамак зі зручними подушками, кавоварка Nespresso, індивідуальні бірки для велосипедів, безкоштовний сніданок в номері (замовляється по меню In Villa Dining).

Laamu Water Villa With Pool
Ідентичні по наповненню Laamu Water Villa. Додатково — приватний басейн.

Beach Family Villa With Pool
Ідентичні по наповненню Lagoon / Оcean Beach Villa. Додатково — приватний басейн і дитяча спальня.

Lagoon Beach Villa with Pool 2BR
Берегова вілла з 2 спальнями, індивідуальним виходом на пляж, з видом на лагуну. Приватний садок з тахтою для відпочинку, обідня зона на верхній терасі, оглядовий майданчик, приватний басейн. Додатково: пляшка шампанського в день заїзду, iPod в номері, гамак зі зручними подушками, кавоварка Nespresso, індивідуальні бірки для велосипедів, безкоштовний сніданок в номері (замовляється по меню In Villa Dining).

Ocean Beach Villa with Pool 2BR
Дворівнева вілла. На першому рівні: приватний сад, тераса з відкритим персональним басейном, вітальня з обідньою зоною, 2 спальні, 2 ванні кімнати (одна — з ванною і душем, друга — з душем). На другому рівні: тераса з обідньою зоною на відкритому повітрі. Додатково: кавоварка Nespresso. Розташовані поруч із пляжем. Вид на океан.

Ocean Water Villa with Pool
Водна вілла з приватним басейном. Ванна з видом на океан, відкритий тропічний душ, вітальня, спальня з великим ліжком або двома одинарними ліжками, обладнана тераса з диванами і столиком, лежаками. Номери з видом на океан