Типи номерів у готелі Soneva Fushi

Crusoe Villa
Окремі двоповерхові вілли з видом на море (1 поверх — вітальня з диваном, 2 поверх — спальня з 1 двоспальним або 2 односпальними ліжками), сад, тераса з зоною відпочинку, обідня зона на відкритому повітрі, ванна кімната на відкритому повітрі з ванною, 2 душа на відкритому повітрі, прямий вихід до пляжу.

Crusoe Villa with Pool
Аналогічна до Crusoe Villa, але ще має басейн.

Two Bedroom Crusoe Villa with Pool
Окремі двоповерхові вілли з видом на море (1 поверх — вітальня з диваном, 2 поверх — спальня з 1 двоспальним або 2 односпальними ліжками), сад, тераса з зоною відпочинку, обідня зона на відкритому повітрі, ванна кімната на відкритому повітрі з ванною, 2 душа на відкритому повітрі, прямий вихід до пляжу. Додаткова спальня для гостей на нижньому поверсі.

Soneva Fushi Villa
Просторі окремі одноповерхові бунгало з виходом до океану. Сад, тераса з зоною відпочинку, обідня зона на відкритому повітрі, вітальня, ванна кімната на відкритому повітрі з ванною, душ.

Soneva Fushi Villa with Pool
Аналогічна до Аналогічна до Crusoe Villa, але ще має басейн.

Two Bedroom Soneva Fushi Villa with Pool
Просторі окремі одноповерхові бунгало з виходом до океану. Сад, тераса з зоною відпочинку, басейн з морською водою, обідня зона на відкритому повітрі, вітальня, ванна кімната на відкритому повітрі з ванною, душ. Додаткова спальня для гостей.

Soneva Fushi Villa Suite with Pool
Комфортабельні окремі одноповерхові бунгало з вітальнею і спальнею, розділеними на зони, в вітальні 2 односпальні софи, басейн.

Two Bedroom Soneva Fushi Villa Suite with Pool
Комфортабельні окремі одноповерхові бунгало з вітальнею і спальнею, розділеними на зони, в вітальні 2 односпальні софи, басейн. Додаткова спальня для гостей.

Soneva Fushi Villa Suite with Pool & Tree House
Бунгало з прямим виходом до пляжу і басейном, ванна кімната з ванною і душем на відкритому повітрі. Tree House, розташований в 2,5 м над землею, з’єднується з бунгало містками. У Tree House: балкон / тераса, спуск в басейн, спальня, ванна кімната.

Two Bedroom Crusoe Suite with Pool
Двоповерхові бунгало, на 1 поверсі — вітальня з 2 односпальними софамі і спальня, на 2 поверсі — друга спальня, ванна в саду під відкритим небом, басейн, вихід до пляжу.

Three Bedroom Crusoe Suite with Pool
Двоповерхове бунгало (на 1 поверсі — вітальня з 2 односпальними софамі і 2 спальні (двоспальні ліжка), на 2 поверсі — 1 спальня (1 двоспальне ліжко або 2 односпальні) і балкон, ванна в саду під відкритим небом, басейн, вихід до пляжу.

The Retreat 3 Bedrooms
3 двоповерхових бунгало: в першому — спальня (двоспальне ліжко), вітальня, гардеробна, велика ванна кімната і душ, ванна в саду під відкритим небом, обідня зона над басейном, зона відпочинку з шезлонгами, спортзал; у другому — подвійна спальня (двоспальне ліжко), ванна кімната, парна ванна, зона відпочинку; в третьому — подвійна спальня (двоспальне ліжко), робочий кабінет, балкон з видом на океан, зона відпочинку під відритим небом, вихід до пляжу.

The Retreat 2 Bedrooms
2 двоповерхових бунгало: в першому — спальня (двоспальне ліжко), вітальня, гардеробна, велика ванна кімната і душ, ванна в саду, парна ванна, обідня зона над басейном, зона відпочинку з шезлонгами, особистий спортивний зал, вихід до моря; у другому — спальня (двоспальне ліжко), ванна кімната, вітальня з односпальними ліжками, робочий кабінет, кухня, винний льох, обідня зона і зона відпочинку.

Villa One
Вілла на сонячній стороні острова з повним панорамним видом на море, 3 спальні (двоспальні ліжка), 3 великі ванні кімнати з окремим душем, вітальня, обідня зона біля басейну, відкрита зона відпочинку з шезлонгами, вихід до моря, бібліотека, тренажерний зал, повністю обладнана комора, кімната відпочинку, більярд, винний льох.

Jungle Reserve
Вілла складається з декількох однорівневих бунгало, з’єднаних між собою дерев’яними доріжками і підвісними мостами. 4 спальні (двоспальні ліжка), 3 ванни в саду під відкритим небом і окремими душами, велика вітальня з 2 односпальними софами і плазмовим телевізором, їдальня на 10 персон, відкрита зона відпочинку з шезлонгами, вихід до пляжу, басейн з морською водою, винний льох , спа-кімната, сауна, тренажерний зал, повністю обладнана кухня, робочий кабінет, бібліотека.