Типи номерів у готелі Sun Island Resort & SPA

Standard Beach Bungalow
Номери розташовуються в блоках на 2 номери, мають прямий вихід на пляж; тераса, кондиціонер, фен, міні-бар, телевізор, набір для приготування чаю / кави. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.

Superior Beach Bungalow
Номери розташовуються в блоках, по 2 номери, мають прямий вихід на пляж; тераса, кондиціонер, фен, міні-бар, телевізор, набір для приготування чай / кава. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.

Water Bungalow
Бунгало на воді з видом на захід / світанок; в номерах тераса, кондиціонер, фен, міні-бар, телевізор, набір для приготування чаю / кави. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.

Sun Villa
Номери розташовуються в блоках по 4 номери у віддаленні від пляжу (в 50 — 100 м); ванна кімната частково на відкритому повітрі: зливовий душ, ванна, тераса з піщаною підлогою, 2 шезлонги; додаткова тераса для відпочинку. Для гостей цієї категорії не передбачені лежаки на пляжі, але гості можуть користуватися лежаками біля басейну; тераса, кондиціонер, фен, міні-бар, телевізор, набір для приготування чаю / кави. Максимальне розміщення — 2 дорослих та 1 дитина або 1 дорослий і 2 дитини.

Sunset Villa
Номери розташовані в одноповерхових блоках. Спальня, відкрита ванна кімната. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.

Presidential Suite
Розкішний номер на воді з 2-ма спальнями, вітальнею, приватною терасою з джакузі. Максимальне розміщення — 6 дорослих або 4 дорослих та 2 дитини.