Типи номерів у готелі Taj Exotica Resort & Spa

 • Deluxe Lagoon Villa with Pool
  Deluxe Lagoon Villa with Pool (94 кв.м) — окремо розташовані водні вілли, які знаходяться віддалено від острова. Складаються зі спальні, ванної кімнати, просторої тераси з басейном і спуском у воду. Максимальне розміщення — 3 дорослих чи 2 дорослих і 2 дітей.
 • Deluxe Beach Villa with Pool
  Deluxe Beach Villa with Pool (200 кв.м) — окремо розташовані берегові вілли з басейном, «ливневим» душем в міні-садку, терасою. Максимальне розміщення — 3 дорослих чи 2 дорослих та 2 дітей.
 • Two Bedroom Beach Villa Suite with Spa & Pool
  Two Bedroom Beach Villa Suite with Spa & Pool (365 кв.м) — окремо розташовані берегові вілли. Дві спальні, простора вітальня, тераса з басейном, душ в міні-садку, спа-кімната. Максимальне розміщення — 6 дорослих.
 • Rehendi Presidential Overwater Suite with Pool
  Rehendi Presidential Overwater Suite with Pool (500 кв.м) — окремо розташована водна вілла з двома спальнями, двома ванними кімнатами, вітальнею, двома альтанками — для обіду та для релаксації, басейном, надводним гамаком, верандою і терасою. Цілодобові послуги дворецького та обслуговування в номері, безкоштовний Wi-Fi. Максимальне розміщення- 5 дорослих.
 • Lagoon Villa
  Lagoon Villa (71 кв.м) — просторі вілли, згруповані в блоки по 2 номери, наполовину розташовані над водою. Складаються зі спальні, ванної кімнати з двома раковинами, ванною та «ливневим» душем, терасою з прямим виходом у воду. Максимальне розміщення — 2 дорослих або 1 дорослий та 2 дітей.
 • Premium Villa with Pool
  Premium Villa with Pool (193 кв.м) — берегові вілли з індивідуальним виходом до пляжу. Приватний басейн, міні-садок, душ під відкритим небом, тераса. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дітей.
 • One Bedroom Ocean Suite with Pool
  One Bedroom Ocean Suite with Pool (195 кв.м) — розкішна водна вілла з вишуканим дизайном інтер’єру. Спальня, вітальня, міні-кухня, ванна кімната з видом на океан, душ під відкритим небом, альтанка, басейн, тераса. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дітей.
 • One Bedroom Beach Villa Suite with Pool
  One Bedroom Beach Villa Suite with Pool (270 кв.м) — берегова вілла з басейном, розташована в 5 метрах від лагуни. Складається зі спальні, вітальні, ванної кімнати, внутрішнього дворика із садом та «ливневим» душем на відкритому повітрі, тераси з басейном та зоною відпочинку. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дітей.