Харчування у готелі Taj Exotica Resort & Spa

Про ресторан:
Основний ресторан 24 Degrees (меню a-la carte) — інтерактивна сесія для приготування страв за запитом по п’ятницях і суботах. У цьому неформальному ресторані, відкритому для сніданків, обідів і вечерь пропонують паназійську, китайську і континентальну кухню. Кожен день в ресторані влаштовують тематичні вечері, а головною родзинкою ресторану є захоплююча «Вечеря з трьома кухарями», під час якої можна поспостерігати за майстерною роботою шеф-кухарів.
The Deep End — це гастрономічний ресторан, який спеціалізується на середземноморській кухні та по праву вважається одним з кращих ресторанів на Мальдівах. Великий вибір делікатесів з морепродуктів і вегетаріанських страв, а також вишукані десерти і велика винна карта, зорієнтуватися в якій, допоможе досвідчений сомельє (вечеря 19:30 — 22:30).
Teppanyaki — відкрита кухня (19:00 — 21:00).
Pool Side Restaurant — закуски (11:00 — 16:00).

Про бар
The Equator Bar — класичні коктейлі та оригінальні винаходи місцевих барменів, винна карта, яка зробить честь будь-якому європейському ресторану, великий вибір кубинських сигар (з 16:00 і до останнього гостя).