Типи номерів у готелі The Sun Siyam Iru Fushi

 • Beach Villa
  Beach Villa (128 кв.м) — окремо розташовані берегові вілли, розташовані в оточенні тропічного саду. Складаються із спальні, вітальні зі скляною панеллю на підлозі, ванної кімнати відкритого плану у внутрішньому дворику зі spa-ванною, тропічним душем і зоною відпочинку, тераси. Максимальне розміщення — 3 дорослих та 1 дитина або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Deluxe Beach Villa
  Deluxe Beach Villa (128 кв.м) — окремо розташовані берегові вілли з прямим виходом до океану. Складаються зі спальні, вітальні, ванної кімнати відкритого плану зі spa-ванною, двома тропічними душами і зоною відпочинку, тераси, внутрішнього дворика з обідньою зоною в альтанці, тераси. Максимальне розміщення — 3 дорослих та 1 дитина або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Water Villa
  Water Villa (85 кв.м) — водні вілли з видом на океан. Складаються із спальні, невеликої вітальні зі скляною панеллю в підлозі, ванної кімнати на відкритому повітрі з тропічним душем і spa-ванною, просторої тераси. Максимальне розміщення — 3 дорослих та 1 дитина або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Horizon Water Villa
  Horizon Water Villa (90 кв.м) — водні вілли з невеликою вітальною зоною зі скляною панеллю на підлозі. Складаються із спальні, ванної кімнати, розташованої частково на відкритому повітрі, з тропічним душем і spa-ванною, просторої тераси з джакузі. Максимальне розміщення — 3 дорослих та 1 дитина або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Pool Beach Villa
  Pool Beach Villa (140 кв.м) — окремо розташовані берегові вілли, що складаються із спальні, вітальні, басейну. Максимальне розміщення — 4 дорослих та 1 дитина або 2 дорослих та 3 дитини.
 • Sunset Horizon Water Villa
  Sunset Horizon Water Villa (90 кв.м) — водні вілли з невеликою вітальнею, зі скляною панеллю на підлозі, джакузі та приголомшливим видом на захід сонця. Максимальне розміщення — 3 дорослих та 1 дитина або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Hidden Retreat
  Hidden Retreat (205 кв.м) — номер, що захований в зелених джунглях острова. Повністю індивідуальний Hidden Retreat об’єднує респектабельний інтер’єр з приголомшливою навколишньою територією. Номер з двома спальнями, вітальнею з неповторним видом на власний сад з персональним басейном і альтанкою. Ванна кімната з гідромасажною ванною і душовою кабіною. Максимальне розміщення — 6 дорослих або 4 дорослих та 2 дитини.
 • Іnfinity Water Villa
  Infinity Water Villa (155 кв.м) — водні вілли, що складаються із спальні та вітальні зі скляною панеллю на підлозі, обідньої зони, басейну. Максимальне розміщення — 4 дорослих та 1 дитина або 2 дорослих та 3 дитини.
 • Celebrity Retreat
  Celebrity Retreat (600 кв.м) — двоповерхова вілла для VIP-гостей. Сад з персональним басейном, газонами, водоймами, тераса з гідромасажною ванною, відкритий обідній павільйон, 3 спальні, одна з яких з басейном, 3 ванні кімнати, міні-тренажерний зал, більярдна, Spa-павільйон, персональний пляж. Максимальне розміщення — 10 дорослих або 6 дорослих та 4 дітей.
 • Family Deluxe Beach Villa with Pool
  Family Deluxe Beach Villa with Pool (140 кв.м) — берегові вілли з басейном. Максимальне розміщення — 4 дорослих та 1 дитина або 2 дорослих та 3 дитини.
 • Deluxe Beach Villa with Pool
  Deluxe Beach Villa with Pool (150 кв.м) — берегові вілли з басейном. Максимальне розміщення — 3 дорослих та 1 дитина або 2 дорослих та 2 дитини.