Типи номерів у готелі Vakkaru Maldives

Beach SPA Pool Villa
Пляжні бунгало, розташовані між кокосовими деревами і пишним листям, ідеально підходять для пар, які хочуть ступити прямо на пляж і відчути м’який білий пісок між пальцями ніг, перш ніж поринути в бірюзові води лагуни. Складається зі спальні з ліжком king-size, вітальної зони, ванної кімнати з душем, душа на відкритому повітрі, тераси із зоною відпочинку, видом на сад і виходом до пляжу. Вілли розташовані в саду біля пляжу. Бутильована питна вода, пляжна сумка, в’єтнамки і килимки для йоги. Тераса з басейном (16м2).

Beach Pool Villa
Берегові вілли з прямим виходом на пляж. Спальня з ліжком king-size, окрема зона для відпочинку, ванна кімната з душем, душ на відкритому повітрі, тераса з приватним басейном (12 м2).

Beach Family Pool Villa
Завдяки ексклюзивним дизайнерським характеристикам всіх гостьових вілл, а також окремої спальної зони для двох дітей і денним ліжком в спальні батьків, вілли забезпечують ідеальне місце для сім’ї з трьома дітьми до 12 років. Складається зі спальні з ліжком king-size, спальної зони для трьох дітей, вітальні зони, ванної кімнати з душем, душа на відкритому повітрі, тераси з басейном, зони відпочинку і виходу до пляжу. Вілли розташовані на пляжі. Максимальне розміщення — 2 дорослих + 3 дитини. Бутильована питна вода, пляжна сумка, капці і килимки для йоги.

Delux Beach Pool Retreat
Безтурботний простір пляжних вілл, де окрема вітальня і власний басейн площею 32 м2, спальня, вітальня і ванна кімната, що виходить на блакитні води лагуни. Бутильована питна вода, пляжна сумка, капці і килимки для йоги.

Beach Pool Retreat
Насолоджуйтесь тим же розкішним оточенням, що і у Deluxe Beach Pool Retreat, однак 32m2 приватний басейн розташований в саду, якщо ви шукаєте повну конфіденційність і трохи більше місця. Складається зі спальні з ліжком king-size, вітальні, ванної кімнати з душем, душа на відкритому повітрі, саду з басейном (32 м2), тераси із зоною відпочинку і виходом до пляжу. Вілли розташовані на пляжі. Бутильована питна вода, пляжна сумка, капці і килимки для йоги.

Two Bedroom Beach Pool Villa
Вілли пропонують прекрасне почуття усамітнення на відкритому повітрі, а також простір усередині, який ідеально підходить для сімей або двох пар, з одним кінг ліжком і однією спальнею з двома односпальними ліжками з внутрішніми сполучними дверима. Складається з двох спалень (з ліжком king-size і двома ліжками twin), ванної кімнати з душем, душа на відкритому повітрі, тераси із зоною відпочинку. Вілли розташовані на пляжі. Бутильована питна вода, пляжна сумка, капці і килимки для йоги. Тераса з басейном (24м2).

Over Water Villa
Чудове романтичне укриття, встановлене над бірюзовою лагуною. Вілли Over Water елегантно спроектовані для двох дорослих, які хочуть оцінити диво водного середовища. Складається із спальні з ліжком king-size і зони відпочинку, ванної кімнати, тераси із зоною відпочинку, спуском у воду і видом на океан. Вілли розташовані на палях над водою в лагуні. Бутильована питна вода, пляжна сумка, капці і килимки для йоги.

Over Water Pool Retreat
Розкішні вілли на воді з приватним басейном площею 50 м2, окрема вітальня, спальня, ванна кімната, з видом на блакитні води лагуни. Складається із спальні з ліжком king-size, вітальні, ванної кімнати з душем, душа на відкритому повітрі, тераси з басейном (50 м2), зоною відпочинку, обідньою зоною, спуском у воду і видом на океан. Вілли розташовані на палях над водою в лагуні. Бутильована питна вода, пляжна сумка, капці і килимки для йоги.

Over Water Family Pool Villa
Ідеально підходить для сімей, які бажають поділитися унікальним досвідом перебування над смарагдовими водами. Cімейні вілли мають такий же ексклюзивний дизайн, як вілли Over Water, а також пропонують окрему спальню зону для двох дітей. Є денне ліжко в спальні батьків, що дозволяє сім’ї з трьома дітьми до 12 років відпочити у винятковому комфорті. Тераса з басейном (24м2).

The Residence
Ця чудова двоповерхова резиденція над водою — це декадентське святилище з прямим, безперервним видом на захід, яке розташоване в кінці вілл Over Water для забезпечення повної приватності. Розкішна дворівнева вілла складається з чотирьох спалень (дві з ліжком king-size і дві — з двома ліжками twin), вітальні, їдальні, буфетної, ванних кімнат, душа на відкритому повітрі, тераси з басейном (55 м2), зонами відпочинку, обідньою зоною , зоною для спа-процедур, спуском у воду і видом на океан. Вілла розташована на палях над водою в лагуні. Бутильована питна вода, пляжна сумка, капці і килимки для йоги.