Типи номерів у готелі Velaa Private Island

 • Beach Pool Villa
  Beach Pool Villa (287 м2 (внутрішні приміщення — 80 м2; на відкритому повітрі — 179 м2)). Окремі берегові вілли з приватним басейном (36 м2). Спальня і зона вітальні (не розділені дверима або перегородкою), меблі з тикового дерева. Ванна кімната розділена на 2 зони: в приміщенні (душ, 2 раковини) і частково на відкритому повітрі (крита альтанка з великою ванною та шезлонгами). Тераса з обідньою зоною і зоною відпочинку.
 • Deluxe Beach Pool Villa
  Deluxe Beach Pool Villa (313 м2 (внутрішні приміщення — 108 м2; на відкритому повітрі — 172 м2)). Окремі берегові вілли з приватним басейном (50 м2). Спальня, окрема вітальня, меблі з тикового дерева. Ванна кімната розділена на 2 зони: в приміщенні (душ, 2 раковини) і частково на відкритому повітрі (крита альтанка з великою ванною та шезлонгами). Тераса з обідньою зоною і зоною відпочинку.
 • Sunrise Water Pool Villa
  Sunrise Water Pool Villa (223 м2 (внутрішні приміщення — 94м2; на відкритому повітрі — 105м2)). Водні вілли з видом на схід сонця. Спальня з видом на океан, вітальня зі скляною панеллю в підлозі, ванна кімната з круглою ванною. Тераса з басейном (33 м2), обідньою зоною і зоною відпочинку, прямим спуском у воду.
 • Sunset Deluxe Water Pool Villa
  Sunset Deluxe Water Pool Villa (245м2 (внутрішні приміщення — 102м2; на відкритому повітрі — 114м2)). Водні вілли з видом на захід сонця. Вітальня зі скляною панеллю в підлозі, спальня, ванна кімната з круглою ванною. Тераса з басейном (40 м2), обідньою зоною, критою альтанкою із зоною відпочинку, прямим спуском у воду.
 • Beach Pool House
  Beach Pool House (581 м2 (внутрішні приміщення — 189 м2; на відкритому повітрі — 337 м2)). Берегові вілли з двома спальнями, які ідеально підходять для розміщення сімей з дітьми або дружніх компаній. Простора вітальня з диваном, невелика кухня (може використовуватися як барна стійка) з барними стільцями, винна шафа. Дві ванні кімнати, кожна розділена на 2 зони: в приміщенні (душ, 2 раковини) і частково на відкритому повітрі (крита альтанка з великою ванною, шезлонгами). Тераса з окремою обідньою зоною і зоною відпочинку. Приватний басейн (74 м2) має 2 секції, різні по глибині.
 • Ocean Pool House
  Ocean Pool House (493м2 (внутрішні приміщення — 223 м2; на відкритому повітрі — 233 м2)). Розкішна водна вілла з двома спальнями, двома ванними кімнатами (кругла ванна в кожній). Простора вітальня зі скляною панеллю в підлозі, обідня зона. Тераса з басейном (45 м2), шезлонгами, джакузі, окремою зоною відпочинку.
 • Romantic Pool Residence
  Romantic Pool Residence (598м2 (внутрішні приміщення — 197 м2; на відкритому повітрі — 337 м2)). Відокремлена водна вілла, що не поєднана з острівним причалом (дістатися можна тільки на човні). Спальня, вітальня, обідня зона, тренажерний зал, кімната для проведення SPA-процедур. Ванна кімната з круглою ванною (в приміщенні) і ванна на відкритому повітрі. Всі кімнати мають вихід на терасу з приватним басейном (89 м2), зоною відпочинку, надводною обідньою альтанкою.
 • Velaa Private Residence
  Velaa Private Residence (1350 м2 (внутрішні приміщення — 552м2; на відкритому повітрі — 701м2). Розкішна окрема двоповерхова вілла. Перед входом в житлове приміщення розташований тренажерний зал, кімната для проведення SPA-процедур, джакузі і зона відпочинку на відкритому повітрі. Чотири спальні (всі з видом на океан, 2 спальні — на другому поверсі мають балкони, 2 на першому поверсі виходять на терасу з басейном. Простора вітальня, 5 ванних кімнат відкритого і закритого типу (з ванною і душем), кухня, окрема обідня зона. Тераса з приватним басейном (96 м2) і зоною відпочинку.