Типи номерів у готелі Velassaru Maldives

 • Deluxe Bungalow
  Deluxe Bungalow (70 кв.м) — окремо розташовані берегові бунгало. Складаються зі спальні із зоною відпочинку, ванної кімнати з критим і відкритим душами, терасою з шезлонгами і виходом до пляжу. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.
 • Beach Villa
  Beach Villa (96 кв.м) — окремо розташовані берегові вілли, розташовані біля пляжу. Складаються зі спальні з гостиною зоною, ванної кімнати в саду з критим і відкритим душем, терасою з шезлонгами і видом на океан. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Beach Villa with Pool
  Beach Villa with Pool (116 кв.м) — окремо розташовані берегові вілли з басейном і видом на океан. Складаються зі спальні, ванної кімнати з ванною і душем, внутрішнього дворика з садом і душем на повітрі, вітальньої зони, тераси з басейном. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.
 • Water Bungalow with Pool
  Water Bungalow with Pool (80 кв.м) — окремо розташовані водні бунгало. Складаються із спальні, ванної кімнати, вітальні, тераси зі спуском в лагуну і приватним басейном. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.
 • Water Villa
  Water Villa (112 кв.м) — окремо розташовані водні вілли. Складаються із спальні, ванної кімнати з ванною і душем, вітальної зони, тераси зі спуском в лагуну. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.
 • Water Villa with Pool
  Water Villa with Pool (112 кв.м) — окремо розташовані водні вілли з басейном. Складаються із спальні з гостиною зоною, ванної кімнати, тераси з приватним басейном і спуском в лагуну. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.
 • Pool Villa
  Pool Villa (175 кв.м) — окрема берегова вілла з басейном. Складається зі спальні із зоною відпочинку, ванної кімнати, просторої веранди, душа на відкритому повітрі, альтанки з обідньою зоною. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини (мінімум проживання — 2 ночі).
 • Water Suite
  Water Suite (270 кв.м) — окрема водна вілла. Складається зі спальні, просторої гостинної зони, ванної кімнати з ванною і душем, великої тераси з обідньою зоною і спуском в лагуну, шезлонгами, басейном (15 м х 3,2 м) і душем на відкритому повітрі. Послуги дворецького, Wi-Fi. Максимальне розміщення — 2 дорослих (мінімум проживання — 3 ночі)
 • Deluxe Villa with Pool
  Deluxe Villa with Pool (110 кв.м) — берегові вілли з басейном (14,4 кв.м). Складаються зі спальні, ванної кімнати з ванною і душем, внутрішнього дворика з тропічним душем і садом, вітальної зони, просторої тераси з басейном. Персональний wine chiller. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Deluxe Villa
  Deluxe Villa (73 кв.м) — берегові вілли, розташовані в саду. Складаються зі спальні із зоною відпочинку, ванної кімнати в саду з критим і відкритим душами, терасою з шезлонгами і виходом до пляжу. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.