Типи номерів у готелі Vilamendhoo Island Resort

Garden Room
Згруповані в блоки по 4 або 5 номерів, розташовані в саду, в віддаленні від пляжу. Ліжко king-size з балдахіном або 2 односпальними ліжками, підлога — плитка, ванна кімната частково на відкритому повітрі, душ. Вид на сад.

Beach Villa
Окремі або згруповані в блоки по 2 номери пляжні вілли. Оформлені в тропічному стилі, з двоспальним або 2 односпальними ліжками з балдахіном, терасою. Ванна знаходиться частково на відкритому повітрі, душ. Вид на лагуну.

Jacuzzi Beach Villa
За наповненням аналогічні номерами Beach Villa, але більш просторі. Підлога — дерево, iPod док-станція, музична установка з функцією Bluetooth, приватна ділянка на відкритому повітрі з джакузі для двох, тераса з шезлонгами, вид на лагуну. Формліт в тропічному стилі, з двоспальним або 2 односпальними ліжками. Діти до 18 років не заселяються.

Jacuzzi Water Villa
Надводні вілли, розташовані в лагуні. Велика спальня, підлога — дерево, iPod док-станція, музична установка з функцією Bluetooth, кава-машина для еспресо, ванна кімната з душем, тераса з шезлонгами, прямий спуск в океан і приватна ділянка на відкритому повітрі з джакузі для двох. Діти до 18 років не заселяються.