Мехіко-сіті

Мехіко-сіті. Місто було засноване в 1325 році і відразу стало столице Мексики. Знаходиться воно на висоті 2234 м над рівнем моря і температура повітря тут майже цілий рік однакова, вдень близько +22 градусів.

Місто було зведене на місці поселення легендарного племені ацтеків, чиє багатство і жорстокість залишилися в століттях у вигляді численних переказів.  Сьогоднішнє населення Мехіко частково увібрало в себе культуру древнього племені, проте набагато більший вплив надали іспанські колонізатори, які прийшли на цю землю в 16 столітті і перетворили колишніх язичників в християн.  Національний колорит Мехіко доповнюється меланхолічними піснями улюблених мексиканцями ансамблів маріачі, гострою кухнею, текілою і різноманітними традиціями.  Одна з них — святкування Дня мертвих на початку листопада. Мехіко — колоритне місто, де знаходиться безліч історичних реліквій, монументів, музеїв, а також сучасних будівель.

Міжнародний аеропорт Мехіко названий на честь колишнього президента Мексики Беніто Хуареса.  Він розташований в 15 кілометрах від міста і є одним з найзавантаженіших аеропортів на території Латинської Америки. Дістатися до міста можна кількома способами:

• Метро

Щоб потрапити в центр, вам необхідно буде сісти на потяг, який прямує до Пантітлан, на станції «Обсерваторія» необхідно вийти і скористатися лінією №1. Час в дорозі становитиме 20 хвилин. Потяги курсують з понеділка по п’ятницю з 05:00 до 24:00, в суботу: з 06:00 до 24:00, у неділю: з 07:00 до 24:00. Вартість проїзду: 5 песо.  Купити квиток можна в терміналі на станції.

• Автобус

З аеропорту в центр міста (Paseo de la Reforma) можна дістатися на автобусі №4 компанії MetroBus. Автобусна зупинка розташована поруч з виходом №7 першого терміналу і виходу №4 другого терміналу. Час в дорозі становитиме 30 хвилин. Автобуси курсують з 05:00 до 01:00. Вартість проїзду: 30 песо.  Купити квиток можна у водія.

• Таксі

Стоянка таксі знаходиться біля виходу з терміналу. Місцева влада радить з обережністю ставитися до вибору машини і обирати таксі з ліцензією. Вартість проїзду 450-600 песо.

• Трансфер

Одним з найбільш комфортних способів дістатися до міста є трансфер.  Ви зможете вибрати клас авто і наявність в ньому додаткових опцій, таких як дитяче автокрісло та ін. При замовленні даної послуги водій чекатиме вас в залі прибуття.

Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Пласа де ла Конститусьон — Головна площа Мехіко. Це найбільша і найкрасивіша площа країни.  О 18 годині в центрі Сокало (центральна площа) проходить церемонія спуску прапора.  Надзвичайно цікаве видовище, так як прапор в Мехіко дуже великий.

• Кафедральный собор Мехіко – головний собор міста,що розташувався навпроти центральної площі. Вхід в Кафедральний собор безкоштовний, за бажанням за розкладом можна піднятися на вежу собору за 15 песо.

• Палац президента Мехіко – вхід у шикарний палац прикрашений фресками безкоштовний.

• Темпло Майор — насправді ніякого великого храму там немає, а є розкопки комплексу культових споруд храму Ацтеків і піраміди Уїцилопочтлі.  Там же є і музей храму Ацтеків.

• Парк Аламеда Централь – центральний парк міста, що розміщений недалеко від центральної площі.

• Паласіо-де-Бельяс-Артес – палац винточених мистецтв, прикрашений фресками Дієго Ріверо, Ороско, Сікейрос.

Торре Латиноамерикана – латиноамериканська вежа заввишки 180 метрів. На 42 поверсі розміщений оглядовий майданчик, з якого весь Мехіко видно як на долоні.

• Площа Гарібальді — на площі збираються оркестри мар’ячі (марьячі- оркестри мексиканських музикантів в сомбреро і національних костюмах).  Всього може бути до 100 музикантів окремими групами.

Пасео-де-ла-Реформа — Головний проспект Мехіко.  Там же встановлено пам’ятник незалежності — Ангел, який показують у всіх мексиканських серіалах.

• Ліс Чапультек – у перекладі «Пагорб коників» — головний парк Мехіко, дуже великий за площею. Там багато білок, є озеро, де можна взяти на прокат катамаран, а також зоопарк і симпатичний замок на пагорбі, там же розташований Музей Антропології.