Баден-Баден

Екскурсії в Баден-Бадені

Баден-Баден — курортне місто на південному заході Німеччини у федеральній землі Баден-Вюртенбург. Місто розташоване на берегах річки Ос в західній частині північного Шварцвальда недалеко від кордону з Францією. Баден-Баден відомий своїми термальними і мінеральними джерелами, які були оцінені ще римлянами в 3 столітті. Це мальовниче маленьке місто з приголомшливою природою, яка є його головною визначною пам’яткою.

З кінця 18 століття Баден-Баден перетворюється в «літню столицю Європи», куди вся європейська знать приїжджає відпочити, поправити здоров’я і попити лікувальну воду. Особливий дух вітає в повітрі і понині: доглянуті вулиці петляють між старовинними будівлями і парками.

Клімат помірний, з теплим літом та м’якою зимою з невеликими морозами. Середньорічна температура — 10,2 градуса.

З аеропорту Карлсруе до центра міста відстань приблизно 15 кілометрів. Доїхати можна на поїзді, автобусі, таксі або на трансфері.

На автобусі:
Від терміналу в місто ходять автобуси двох перевізників — SWEG і КВВ.

Автобуси № 234 і Х34 компанії SWEG курсують по маршруту — Аеропорт Баден-Бадена — Гюгельсгайм-Іффецхайм- станція Раштатт і назад.
Автобус № 285 (КВВ) йде від аеропорту через Гюгельсгайм і Картунг до залізничного вокзалу Баден-Бадена і назад. Зверніть увагу, що розклад автобусів може змінюватися в вихідні та святкові дні.

На поїзді:
З аеропорту (станція Flughafen Karlsruhe / Baden-Baden) можна дістатися до вокзалів Баден-Бадена і Карлсруе на приміських поїздах ICT німецької Deutsche Bahn. Однак варто врахувати, що до станції необхідний трансфер на автобусі. При пошуку квитків на поїзд слід вводити назву станції, як вказано вище. Втім, квиток завжди можна купити в касах і автоматах на платформі. Зверніть увагу, що проїзні картки і квитки на потяги та міські автобуси не діють в трансферному транспорті.

Трансфер і таксі з / до аеропорту Баден-Бадена:
Стоянки таксі знаходяться перед терміналом. У місті працює безліч служб — Taxi Ahmed, Taxi Airpark, Taxi Bercan, Taxi Baden Airpark і інші.

Якщо ви не володієте іноземними мовами і боїтеся складнощів при замовленні таксі на місці, то рекомендуємо скористатися трансфером. Замовити і оплатити замовлення можна заздалегідь в нашій компанії.

Екскурсії в Баден-Бадені

Визначні пам’ятки, які неодмінно варто відвідати:

  • Терми — одні з найстаріших римських ванн на північ від Альп.
  • Шварцвальд (Чорний ліс) — національний парк, лісовий і гірський масив з дивовижною природою.
  • Павільйон мінеральних вод — одне з найпопулярніших місць курорту. Був побудований в першій половині 19 століття.
  • Старий замок — руїни стародавнього замку Hohenbaden, побудованого на початку 12 століття.
  • Каплиця Стурдза — похоронна каплиця для молодого молдавського князя.
  • Новий замок — колишня резиденція маркграфов Бадена, яка розташована на височині звідки відкривається чудова панорама міста.
  • Монастирська церква — перша парафіяльна церква Баден-Бадена, побудована в Середньовіччі.
  • Монастир Ліхенталь — середньовічний монастир, жіноче цистеріанське абатство.

Екскурсії в Баден-Бадені