Бремен

Бремен — місто-держава, що розкинулося в північно-західній частині Німеччини, входить до списку найбільш популярних туристичних маршрутів країни. Місто стоїть на річці Везер за 50 км від Північного моря. Найстарше з прибережних міст Німеччини зародилося як риболовецьке містечко, проте поступово стало другим за значенням портом в країні, який поступається тільки Гамбургу. Незважаючи на те, що світову славу йому принесли брати Грімм, які написали казку про бродячих музикантів, Бремен відомий не тільки цим.

Це одне зі славних ганзейських міст з особливою атмосферою и чарівністю, безліччю цікавих пам’яток, красивою старовиною архітектурою і славною історією.  Місто є одним з головних культурних и туристичних центрів Північно-Західної Німеччини. Бремен — це місце, де оживає історія. Місто може запропонувати туристові красиву середньовічну архітектуру зі звивистими вулицями та старовинними будинками багатих торговців і дворян, готику церков, атмосферу і чарівність старого порту.

         Бременський аеропорт знаходиться в межах міста, тому дістатися до центру не складе ніяких труднощів:

Трамвай

Прямо на виході з основного терміналу, через дорогу, знаходиться зупинка трамвая № 6, який проїжджає через Старе місто і Центральний залізничний вокзал.  Його кінцева зупинка — Бременський університет. Щоб опинитися в самому серці Бремена, вам знадобиться зупинка Domsheide і 9 хвилин часу в дорозі. Вартість проїзду в трамваї — 2,70 євро для дорослих і 1,40 для дітей.  Квитки можна купити в спеціальному автоматі прямо у вагоні.

• Таксі

Стоянка таксі знаходиться біля виходу з терміналу аеропорту. Поїздка в даунтаун обійдеться приблизно в 15-20 євро.

Трансфер

Якщо для вас комфорт пересування у пріоритеті – замовте трансфер прямо до дверей готелю. Замовити та оплатити послугу можна заздалегідь в нашій компанії.

Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Бременська ратуша — двоповерхова будівля, зведена ще в середні століття, є символом міста.  Вона виконана в чудових традиціях ренесансу і внесена до світової спадщини ЮНЕСКО.

• Ринкова площа – тут розміщена велиука кількість об’єктів, вартих уваги: фонтан Нептуна, Сад громадянства, скульптурна група Бременські Музиканти, фондова біржа і торгова палата, готичний храм Богоматері, знамениті вулиці Шюттінгштрассе і Бетчерштрассе, Ганебний стовп.

• Бетчерштрассе — протяжність даної пам’ятки Бремена становить сто метрів.  Всього тут розташовується 7 будівель, і кожен з цих будинків — архітектурний шедевр в оригінальному стилі «цегляний експресіонізм».

• Район Шнор — середньовічний центральний район міста з його крихітними сувенірними крамницями, затишними ресторанчиками і мініатюрними будиночками.

• Статуя Роланда – символ боротьби за свободу.

• Скульптура «Бременські музиканти» — робота бременського скульптора Крісті Баумгертеля.  За легендою вона здатна виконувати заповітні бажання.  Візьміть бронзового ослика за обидві передні лапи або потріть його ніс — і загадувати все, про що мрієте.

• Кафедральний собор Святого Петра — об’єкт, внесений до списку ЮНЕСКО.

• Науковий центр «Універсум» — це величезний центр з більш ніж 250 інтерактивними експонатами, цікавими як дорослим, так і дітям.

• Торгова палата Шюттинг — будинок має шикарний портал, розкішні сходи і сучасний фасад.  Якщо ви зголодніли, то зможете відвідати розташований в підвалі палати історичний ресторан.

• «Будинок із дзвоном» — будинок із порцеляновими дзвониками. Зараз передзвін ви можете почути тричі в день взимку, або щогодини в літній сезон.

• Театр-вар’єте «GOP» — просторий зал з великою кількістю столиків і сценою, при червоному освітлюванні, стає місцем проведення надзвичайних театралізованих виступів.

•  Млин на валу зберігся з давніх часів і зараз знаходиться посеред паркової зони.  Поблизу від нього розташовується озерце, а сама чотирьохрівнева споруда оточена густою зеленню.

• Бюргерпарк – місце сподобається мандрівникам, які бажають розслабитися, спокійно або весело провести час в межах міста.

• Набережна Шлахте — улюблене місце для прогулянок місцевих жителів і гостей міста.  На 600 метрах площі ви побачите ресторани і магазини та гігантський пивний сад на 5 тисяч відвідувачів.