Гамбург

Гамбург — друге за величиною місто Німеччини, розташоване на берегах річки Ельба. Це одне з найбагатших міст країни, найбільший порт і справжні «ворота в світ». Морський дух і традиції Ганзи просочують Гамбург наскрізь: від архітектури і пам’яток, до культури, їжі та криків чайок на вулицях. Прихильників традиції кидати монетку, щоб повернутися в те чи інше місце, в Гамбурзі чекає випробування на влучність — монеткою потрібно потрапити на верхівку однієї з паль, які в достатку стирчать з води в районі портових складів. Самі склади теж влаштовані на палях — через що місто іноді називають німецької Венецією. Гамбург стоїть на третьому місці, поступаючись лише Нью-Йорку і Лондону за кількістю поставлених тут мюзиклів.

Від аеропорту до центру міста можна доїхати на електричці, автобусі або таксі.
Електричка: від аеропорту Гамбурга до головного ж/д вокзалу міста проходить лінія S1 міської електрички S-Bahn. З її допомогою можна за 25 хвилин приїхати з аеропорту Гамбурга до ж/д вокзалу Hauptbahnhof (лінія S1). Ціна квитка 3,20 євро в одну сторону. Сама ж/д станція розташована перед виходом з терміналів. Графік роботи електричок з 04.30 ранку до першої години ночі, з п’ятниці по неділю є нічні маршрути. Вдень вони курсують через кожні 10 хвилин. Потрібно звернути увагу, що на вузловій станції Ohlsdorf поїзд поділяють. Деяка кількість вагонів продовжує шлях в центр міста, а інші направляються в північні райони. У зв’язку з цим необхідно уважно слухати оголошення в поїзді.

Автобус: з аеропорту до центру міста і інших точок Гамбурга та околиць ходить достатня кількість рейсових автобусів оператора HVV. Зокрема це рейсові автобуси № 292 і №114, №23, №26 та №39, що курсують вдень. Автобус №606, зупинка якого знаходиться у головного ж/д вокзалу, дозволяє дістатися до міста навіть вночі. Маршрут №274 ходить в будь-який час доби, але в певні дні.

Таксі: в аеропорту перед виходом з терміналів розміщені стоянки таксі. Поїздка на таксі від аеропорту до Гамбурга буде коштувати більше 20 €.

Оренда авто: у разі необхідності, можна взяти на прокат машину. Стійки компаній прокату автомобіля знаходяться в зоні прильоту Терміналу 2.

Визначні пам’ятки, які неодмінно варто відвідати: