Кашкайш

Кашкайш— дивовижне рибальське містечко, розташоване в західній частині чарівного узбережжя Лісабону. Це процвітаюче місто з багатою історією, з величними будівлями, ретельно доглянутими красивими парками та безліччю цікавих безкоштовних музеїв.
Над містом завжди панує жвава, активна атмосфера, яка розполагає до спілкування та веселощів. Кашкайш- фантастичне місце для відпочинку, одне із найбільш популярних міст для одноденних поїздок із Лісабону. В ньому багато історичних пам’яток та цікавих музей.
Кашкайш варто відвідати хоча б раз в житті, заради атмосфери невеликого рибальського містечка, і тимпаче,що він знаходиться в півгодині їзди від Лісабону. Це ідеальне курортне місто, якщо ви бажаєте поєднати пляжний відпочинок з оглядом неймовірних пам’яток.

Як дістатися до Кашкайшу?

Дістатись досить просто. Щоденно з Лісабону відправляються потяги до Кашкайшу. Вони вирушають кожні 30 хвилин до 01.30 ночі. Вартість проїзду- 2,5 євро.

Також ви маєте змогу дістатись до Кашкайшу на міській електричці

У Кашкайші є невеликий вокзал розташований в центрі міста, де зупиняються приміські електрички з Лісабона. Вартість проїзду 1,90 €, час в дорозі — 30 хвилин від вокзалу Cais do Sodre.

І звичайно ж, є типовий, не дуже економний спосіб дістатись до Кашкайшу- таксі. Вартість- від 20 євро.

Визначні місця, які неодмінно варто відвідати:

  • Бока-де-Інферно- скельний масив, головною особливістю якого є печера, що утворилась в одній зі скель, об стіни якої б’ються величезні хвилі Атлантичного океану.
  • Музей графа Каштру Гімарайнш- музей, що знаходиться в чарівному замку, побудованому в псевдоготичному стилі в 1902 році ірландським тютюновим міліонером.
  • Морський музей- музей, експозиція якого розповідає про місцеві традиції рибацької ловлі, а також про історію розвитку риболовства в Кашкайші і Португалії.
  • Каса да Санта Марія-  чудовий замок 19 століття, з верхніх вікон якого відкривається дивовижний вид на порт та узбережжя Кашкайш.
  • Парк маршала Кармона- тихий та затишний парк, який являється улюбленим місцем для пікніків у португальців.
  • Пристань та фортеця цитаделі Кашкайш- історичні пам’ятки, що були створені в 16 столітті, які сьогодні, перетворили в ексклюзивний готель з розкішними номерами на місці колишніх казарм.
  • Культурний центр Кашкайш- художній музей, в якому проводяться пересувні виставки в додаток до кількох постійно діючих.
  • Дім історії Паули Рего- художний музей, з постійно діючою виставкою робіт Паули Рего.
  • Прайя-да-Рібейра і Прайя-да-Раінья- невеликий пляж в центрі Кашкайш, з якого добре видно тиху рибну гавань.