Сінтра

Сінтра — чарівне португальське місто, що розкинулося посеред густо порослих віковими соснами пагорбів Серра-да-Сінтра, під покровом яких, сховались дивовижні палаци, розкішні особняки та руїни стародавніх замків.
Різноманіття чудових історичних споруд в поєднанні з унікальними культурними пам’ятками, зробили Сінтру, насправді, одним з фантастичних центрів Португалії.
Багато часу, щоб відвідати це місто вам не знадобиться, вам вистачить всього однієї одноденної екскурсії, щоб насолодитись прекрасною Сінтрою. Сінтра- є одним з тих міст, в яке повинен завітати кожен турист, що приїздить на відпочинок до Португалії.
Сінтра- це те місто Португалії, в яке справді хочеться повертатись знову і знову. Це неймовірної краси природа, описати яку, не вистачає слів. Сінтра- це також одне з найромантичніших міст, яке не залишить нікого байдужим та підкорить своїми красотами.

Як самостійно дістатися до Сінтри з Лісабону?

Відстань між двома містами складає всього 23 км, які можна здолати на:

 1. Електричці
 2. Автобусі
 3. Орендованому авто
 4. Таксі

1.Електричка- це найбільш бюджетний варіант і простий спосіб дістатись до Сінтри. З центрального вокзалу Лісабону, а саме з станції Россіу, з 6:01 до 00:31 кожні півгодини відправляється потяг в потрібному напрямку. Час в дорозі — 40-55 хвилин, вартість проїзду — 2,25 євро.

2.   Автобус- це ще один досить бюджетний варіант. На те, щоб дістатися до Сінтри, вам знадобиться 27 хвилин і 3-5 євро. Автобус до Сінтри відходить зі станції Marquês de Pombal і слідує прямо до зупинки Sintra Estação.

3. Орендувати авто ви легко зможете в Лісабоні. Вартість літра бензину в Португалії в середньому досягає 1,5-2 €. Дістатися до Сінтри можна всього за 23 хвилини по трасі А37, якщо на дорогах немає пробок.

4.  Найбільш не економним транспортом – є таксі. Ціна такої складе 50-60 € в автомобілі для чотирьох чоловік.

Визначні місця, які неодмінно варто відвідати:

 • Національний палац Пена- один з найкрасивіших палаців Європи, побудований в 1910 році.
 • Національний палац Сінтра- готичний палац з багатою історією та дивовижними розписаними стелями.
 • Кінта да Регалейра- розкішний особняк,в оточенні неймовірних садів з таємними тунелями та таємничою релігійною символікою.
 • Замок маврів- руїни древнього замку,з якого відкриваються чудові види на весь регіон.
 • Музей авіації- музей літаків, який був відкритий в Аероклубі Португалії в 1909 році.
 • Мерія- будівля сучасного уряду Сінтри, яка зовні нагадує замок із казок Діснея.
 • Історичний центр Сінтри- старовинний центр міста, який являється лабіринтом з безліччю вулиць, з красивими будинками, розкішними замками, ресторанами і пам’ятками.
 • Монсеррат- екзотична вілла, яка прикрашає околицю міста Сінтри.