Таїланд

Таїланд — держава в Південно-Східній Азії, на півостровах Індокитай і Малакка, яка омивається Андаманським морем і Сіамською затокою Південно-Китайського моря. Місцевий клімат, завдяки вдалому розташуванню, відрізняється рівномірністю і м’якістю. Погода в Таїланді надзвичайно рідко підносить своїм гостям неприємні сюрпризи.
Тайські пляжі – це, безперечно, один з національних скарбів країни. Їх тут надзвичайно багато, а по чистоті й красі вони утримують досить високу планку.

Таїланд — це не тільки всім відомий пляжний відпочинок.  Але і безліч цікавих місць для розваг і відпочинку.  Це і знайомство з тропічною природою в національних парках, і можливість доторкнутися до багатих культурних традицій цієї країни.

Таїланд — неймовірно духовна країна, і це відчувається не тільки завдяки безлічі чудових, несхожих один на одного буддійських храмів, але і завдяки особливому ставленню тайців до життя. Одночасно тут панує цілковита свобода у поглядах, віросповіданні, способі мислення тощо. Тут ніхто не стане скоса дивитися на незвичайно одягнену людину, креативні і творчі проекти реалізуються саме тут.

Столиця: Бангкок

Великі міста та курорти: Чіангмай, Паттайя, Пхукет, Крабі, Ко Чанг, Пхі-Пхі, Самуї

Мова: тайська

Валюта: тайський бат (THB)

Релігія: буддизм

Великі міжнародні аеропорти:
Бангкок Суварнабхумі BKK
Бангкок Донмианг DMK
Чиангмай CNX
Хатьяй CEI
Пхукет HKT
Самуі USM
Краби KBV
Сураттхани URT
Районг UTP
Удонтхани UTH