Ко Чанг

Ко Чанг — другий за величиною острів Таїланду після Пхукета. Він знаходиться на Східному узбережжі Сіамської затоки. Слово «Чанг» в перекладі з тайської означає «слон».  І дійсно, острів своїми обрисами нагадує фігуру лежачого слона.

Велика частина території острова покрита непрохідними джунглями, де мешкає багато рідкісних видів тварин і рослин.Острів рясніє горами і красивими водоспадами.  Відпочинок тут ідеально підходить для любителів спокою і релаксації на тлі унікальної природи.  А активні мандрівники зможуть насолодитися пішохідними прогулянками до водоспадів, зануренням з аквалангом і вечіркою «Міні Фуллмун-паті», яка проходить на острові кожного місяця.

Можливість безтурботного відпочинку на чудових пляжах, що зберегли свою природну чарівність, далеко від цивілізації, але при всій необхідній інфраструктурі, плюс високий рівень обслуговування в поєднанні з помірними цінами роблять Чанг одним з найперспективніших тайських курортів.

На острові немає аеропорту, дістатися на Ко Чанг можна на поромі з материка.

• З Паттайї на острів можна дістатися мінібасом. Квиток коштує 400 бат і включає в себе паромну переправу.

• З Бангкоку до острова йдуть автобуси і мінівени відходять від автовокзалів Еккамай і Мочить, аеропорту Суварнабхумі і Каосан Роуд. Час у дорозі становить 5-6 годин, з який пів години займає паромна переправа.

Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Klong Plu — найпопулярніший і найцікавіший водоспад на Чанг.  Знаходиться недалеко від пляжу Клонг Прао.  Сам водоспад знаходиться глибоко в джунглях.

• Катання на слонах. Поруч з водоспадом Klong Plu знаходиться локація зі слонами.  Територія велика, маршрутів кілька, час катання приблизно 1 годину.  Коштує задоволення — 900 бат з людини.

•  Оглядовий майданчик. Біля пляжу Кай Бей, нагорі є оглядовий майданчик, на нього можна потрапити якщо вийти з сонгтео трохи раніше, далі пройти пішки або знову скористатися сонгтео.  Оглядовий знаходиться прямо біля дороги.

• Чао За — головна святиня.  Місцеві жителі вірять, що якщо тут молитися Святому Отцю, можна розраховувати на справжнє диво.  Існує безліч легенд, які підтверджують цю теорію.

• Меморіал героям військово-морської битви — ще одне вагоме місце для жителів острова.  Під час тайсько-французької битви в 1921 році тут був потоплений корабель тайського Королівського флоту.  На сьогоднішній день, він користується великою популярністю серед дайверів.

• Національний парк Му Ко Чанг, в склад якого входять окремі райони острова Ко Чанг і ще 46 інших островів.

• Водоспад Кхлонгнуенг важається одним з найкрасивіших водоспадів острова.

• Водоспад Кхір-Петч — невисокий водоспад, розташований в 3 км від села Салак-Петч.

• Водоспад Тхе-Тханмайом. Водоспад, розташований недалеко від пристані Тханмайом.