Пхі-Пхі

Пхі-Пхі — група островів, що лежить в Андаманському морі. Єдиний населений острів з архіпелагу  — Пхі-Пхі-Дон — володіє розвиненою туристичною інфраструктурою. Це курорт з білосніжними пляжами, які ласкаво омиває смарагдове Андаманське море.  Характер відпочинку тут тихий і відокремлений, що приваблює туристів які люблять спокійний відпочинок. Вони цінують місцеві води за їх прозорість і різноманітний підводний світ. За рахунок різноманітності пейзажів і розваг, екскурсії на острови Пхі-Пхі сподобаються різним групам туристів.  Головний упорядкований острів архіпелагу умовно розділений на кілька ділянок, кожен з яких живе своїм життям.

Краса острова не має собі рівних, навіть серед сусідніх островів. Вапнякові скелі, бірюзові води, пляжі з білим піском і кілометри непролазній лісі зробили Пхі-Пхі ідеальним тропічним островом, тим самим, про який марять в задушливих офісах.

Найзручніше діставатися острова паромом.

• Від Пхукета щодня о 8:30,11:00, 13:30, 15:00 годинах відходить паром через пірс Рассада або пірс Морського Ангела. Дорога займає 2 години. Вартість послуги 250-800 бат.

• Від Крабі о 9:00, 10:30, 13:30, 15:00 та 16:00 через пірс Клонг Джилад щоденно відходить паром. Дорога займає 1 годину 45 хвилин. Коштує поїздка 400-500 бат.

Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Maya Bay — це затока на Пхі-Пхі-Лей, де в 1999 році знімався фільм «Пляж» з Леонардо ді Капріо.

• Viking Cave — це печера, де можна побачити наскальні малюнки древніх людей.  Знаходиться на північному заході острова Пхі-Пхі-Лей.

• Оглядові майданчики Пхі Пхі – всього їх три і розташовані вони один за одним. Ще є секретний оглядовий майданчик, поруч зі штучним водосховищем, з якого відкриваються чудові види на Андаманське море з висоти пташиного польоту

• Пляж Лонг Біч — на півдні Бухти Тонсаі розташований один з наймальовничіших куточків нашого світу. Вдень тут кипить життя, а вночі настає повний спокій.  Прогулюючись по пляжу під зоряним небом, можна чути виключно звуки природи.  Це місце покриває теплий білий пісок, який ідеально підходить для шанувальників дайвінгу. 

• Печера Вікінгів. Малюнки древніх людей всередині печери збереглися до цих пір.  Саме через малюнки це місце називають «печерою вікінгів».  Стіни печери прикрашають малюнки човнів з загостреними носами, які дуже схожі на судна вікінгів.  Абсолютно всі зображення на стінах пов’язані з морською тематикою.

• Острів Пі Лей — тут ви не тільки насолодитеся чудовим видом, але і зможете відвідати місцеву визначну пам’ятку — печеру Вікінгів. 

• Пляж мавп -тут навряд чи буде зручно розслаблено відпочивати і засмагати на сонці, насолоджуючись красою пляжу.  Зате тут точно можна буде поспілкуватися з мавпами, які чомусь дуже люблять це місце.  Через них, власне, пляж і отримав свою назву.