Туреччина

Туреччина планує відкрити внутрішній туризм: без "шведського столу ...

Туреччина — країна, де поєднуються східний колорит, а також багатовікова історія з красивою природою і розкішним сервісом. Це одна з тих країн, яка омивається відразу чотирма морями: Середземним, Егейським, Чорним і Мармуровим. Туреччина пишається своїм природним розмаїттям: це смарагдові пагорби Мармаріса, величні скелі Кемера, соснові ліси Анталії, нескінченні рівнини Белека, піщані пляжі Сіде та блакитні води Аланії.

Неймовірна кількість готелів на будь-який смак — візитівка країни. Турецький відпочинок підійде абсолютно всім: туристам з маленькими дітьми, гучним молодіжним компаніям, любителям активного відпочинку та сімейним парам.

Турецька Республіка розташувалася головним чином у південно-західній частині Близькосхідної Азії і частково — в південно-східній Європі. Держава має сухопутні кордони з Грузією, Вірменією, Азербайджаном й Іраном на сході, з Іраком та Сирією — на півдні, з Грецією і Болгарією — на заході. Омивається Туреччина водами чотирьох морів: Чорного, Середземного, Егейського та Мармурового.

Оскільки ландшафт країни переважно гірський, клімат на території Туреччини — гірський з рисами континентального. Літо зазвичай спекотне й посушливе, а зими холодні та сніжні. Залежно від регіону, погодні особливості країни різняться. Клімат Егейського і Середземноморського узбережжя субтропічний середземноморський, що робить зиму м’якшою. Туристичний сезон в Туреччині починається з травня і триває до листопада.

Завдяки вигідному розташуванню Туреччина — щаслива володарка дивовижної природи й екологічної різноманітності, яка поєднує у собі унікальне різноманіття флори та фауни Африки, Азії та Європи.

Територія: 779,5 тис. км2

Столиця: Анкара

Релігія: 99,8% населення – мусульмани, з них мусульмани-суніти 75%, інші мусульманські громади – 9,8%. Християни та іудеї разом – 0,2%.

Грошова одиниця: Турецька ліра

Найбільші міста: Стамбул, Ізмір, Анталія.

Курортні міста: Кемер, Белек, Сіде, Аланія, Бодрум, Даламан, Кушадаси, Мармарис, Фетхіє, Ізмір.

Найбільші аеропорти:

  • Новий аеропорт Стамбула — IST
  • Аеропорт Стамбул-Сабіха Гекчен — SAW
  • Міжнародний аеропорт «Анталія» — AYT
  • Аеропорт Даламан — DLM
  • Аеропорт Ізмір Аднан Мендерес — ADB
  • Аеропорт Міляс-Бодрум — BJV
  • Аеропорт Ґазіпаша-Аланія — GZP