Індонезія

Экзотический Бали — отдых для души и тела

Республіка Індонезія — екзотична країна, розташована недалеко від екватора.  Її називають країною трьох тисяч островів (насправді їх тринадцять з половиною тисяч).

Індонезія – найбільша в світі острівна держава. Це ланцюг чудових островів, розташованих поблизу узбережжя континентальної Азії, на самому кордоні двох великих океанів — Тихого і Індійського. Це країна багатої культурної та історичної спадщини, барвистих церемоній і фестивалів, різноманітних мистецтв і ремесел.  Тут безліч цікавих і чарівних місць, які здатні задовольнити навіть найвибагливіших туристів.  В Індонезії більше 300 вулканів, 200 з Який — діючі.  У центральному вісокогір’ї острова Іріан Джайя піднімаються Льодовики, а на островах Калімантан і Суматра розкинулися величезні тропічні болота.
В Індонезії можна поєднати активний пляжний відпочинок з екскурсіями історичними місцями і спостереженням за представниками місцевого тваринного світу. Великою популярністю на островах користуються активні види відпочинку — серфінг, дайвінг, трекінг.  Для цього тут є всі умови.

Відпочинок на островах Індонезії — саме те, що потрібно любителям пригод.  Занурившись в загадковий і чарівний світ цієї країни одного разу, неодмінно захочеться побувати в ній ще раз.

Площа території: 1 904 569 км²

Столиця: Джакарта

Великі міста та курорти: о.Балі

Мова: індонезійська

Валюта: індонезійська рупія (IDR)

Релігія: іслам

Великі міжнародні аеропорти:

Сукарно-Хатта в Джакарті (CGK)
Денпасар на Балі (DPS)
Сурабайя Джуанда (SUB)
Ломбок Бандара (LOP)
Джок’якарта (JOG)
Бандунг (BDO)
Бандунг (BDO)
Макасар Султан Хасануддін (UPG)