Індія

Республіка Індія— країна в Південній Азії. На північному заході межує з Пакистаном; на півночі — з КНР, Непалом і Бутаном; на сході — з М’янмою і Бангладеш.

Індія — це країна, яка переповнена коштовностями: переплетенням культур і релігій, давніх цивілізацій, архітектури та природи, кухні і традицій. Ароматом спецій, Індія закружляє голову кожному мандрівникові і заманить своєю загадковістю як простих романтиків, так і спраглих до пригод авантюристів.

Історія Індії налічує понад 5 тисяч років, але час тече тут у своєму особливому ритмі — тут поруч з містичними храмами і багатовіковими палацами і фортами можуть бути сусідами величні хмарочоси, а на дорогах уживатись корови, верблюди, сучасні мотоцикли і розмальовані вантажівки.

Тільки на відпочинку в Індії можна пожити в цьому казковому палаці магараджі в оточенні шовкових і оксамитових тканин, масивних антикварних меблів, картин, написаних століттями назад. Пориньте в цю казкову атмосферу, вдихніть аромат квітів, спецій і пахощів, відчуйте ніжний смак солодких тропічних фруктів, насолодіться звуками сітари — Індія щедра на дари і враження.

Народ цієї країни підкорить Вас своїм щирою гостинністю і гостинністю, мудрістю і умінням цінувати кожну мить.

Столиця: Нью-Делі

Великі міста: Мумбаї, Бенґалуру, Колката, Гоа

Мова: хінді та англійська.

Валюта: офіційна валюта країни індійська рупія.

Релігія: більше 800 мільйонів індійців (79,8 %) є індуїстами. Решта населення відноситься до релігійних груп: мусульман (13,4 %), християн (2,3 %), сикхів (1,9 %), буддистів (0,8 %), джайністів (0,4 %), євреїв, зороастрійців, та послідовників бахаїзму.

Великі міжнародні аеропорти:
— Міжнародний аеропорт імені Індіри Ґанді — DEL;
— Міжнародний аеропорт імені Чатрапаті Шіваджі — BOM;
— Міжнародний аеропорт імені Чоудхарі Чарана Сінґха — LKO;
— Міжнародний аеропорт імені Лал Багадура Шастрі — VNS.