Ель-Ареналь

Ель-Ареналь – це відносно недорогий курорт для відпочинку молоді, що простягнувся вздовж східного берега Плая-де-Пальма і знаходиться всього за 15 хв. їзди від аеропорту.

Якщо ви бачите захоплюючі фотографії Майорки з білими піщаними пляжами, засіяними пальмами, як правило, це фотографії, зроблені на курорті Ель Ареналь. З пляжів тут можна виділити два основних- золоте узбережжі Плая-де-Ареналь, а також невелику частину берегової лінії пляжу Плая-де-Пальма, де можна за бажанням сховатися у тіні тропічних пальм. А ввечері з пляжу Ель-Ареналь можна спостерігати вражаючі види на бухту під час заходу сонця.

Цей курорт ідеально підходить для тих, хто любить цілий день ніжитися на сонці, а ввечері піти розважитися. Тут є великий вибір ресторанів і безліч цілодобових барів, де можна весело провести час.   

         Аеропорт Пальма-де-Майорка знаходиться всього за 11 кілометрів від Ель Ареналь, тому дістатися до нього можна без особливих труднощів:

Автобус

Автобус лінії 21 з’єднує аеропорт та пляж Плайя-де-Пальма. Автобуси курсують з 7:00 до 00:00 з інтервалом 20 хвилин у літній час (травень-жовтень). Вартість проїзду – 5 євро.  Автобусна зупинка знаходиться біля виходу 4 з залу прильоту в напрямку паркінгу.

Таксі

Якщо ви надаєте перевагу комфортному і більш швидкому способу пересування – візьміть таксі. Зупинка знаходиться біля виходу 4 з залу прильоту в напрямку паркінгу. Час у дорозі становитиме близько 40 хвилин.