Магалуф

Магалуф — невелике курортне містечко, широко відоме, як улюблене місце відпочинку молоді. Вечірки Магалуфа не змовкають з ночі до ранку.  Веселі компанії та нічні тусовщики в режимі «нон-стоп» проводять тут свою відпустку.

По всьому місту і на пляжах зокрема розташовано безліч ресторанів, кафе, дискотек, пабів. Тут знаходиться більше 100 барів, які пропонують свої послуги за найвигіднішими цінами, отже ви точно знайдете місце де провести час. Близько 30 широко відомих закладів пропонують їжу на будь-який смак. Курорт обдарований фантастичними широкими піщаними пляжами з білим піском і кришталево чистим морем.  З розвитком курорту, розширювалося і кількість і якість атракціонів і тематичних парків – вони тут найкращі на всьому острові.

Якщо у вас велика компанія, жадаюча нічних тусовок, або ви вирішили незабутньо відзначити холостяцьку вечірку, то вам однозначно сюди.

   З аеропорту Пальма-де-Майорка, що знаходиться за 26 км, до центру міста можна дістатися кількома способами:

• Автобус

На зупинці Aeroport — Arribades сідайте на автобус А11 і прямуйте до зупинки Av. Vaquer Ramis. Час у дорозі становитиме 40 хвилин. Квиток коштує 4-6 євро.

• Автобус з 1 пересадкою

На станції 547-Aeroport — Arribades сідайте на автобус А1 і прямуйте до станції 1078-plaça d’Espanya. Час у дорозі 17 хвилин. Вартість квитка 1-3 євро. Далі на станції Estació Intermodal сідайте на автобус 104 і прямуйте до станції Av. Vaquer Ramis. Час у дорозі становитиме 45 хвилин. Вартість квитка – 2-3 євро.

• Таксі

         Якщо ви надаєте перевагу більш комфортному та швидкому пересуванню – оберіть таксі. Машину можна знайти біля виходу з аеропорту. Час у дорозі – 20-30 хвилин. Приблизна вартість послуги – 35-45 євро.    

Визначні місця та пам’ятки, які варто відвідати:

• Катманду – перевернутий будинок чудес, де ви будете ходити по дзеркальному лабіринті, побачите роботів, які цілуються, а також прогуляєтесь по зоряному небу.

• Акваленд – гігантський аквапарк з безліччю різноманітних водяних гірок та атракціонів.

• Вестерн Парк – ще один великий аквапарк, організований в стилі вестерн. Поблизу розміщений картинг-трек.

• Клуб ВСМ – найбільший нічний клуб міста, в якому часто грають імениті діджеї.

• Golf Fantasia – гольф клуб.