Верона

Екскурсії у Вероні

Верона — місто в північно-східній Італії в області Венеція. Місто стоїть на двох берегах річки Адідже, а в 30-ти км від міста знаходиться озеро Гарда. Це древній куточок Венето, який славиться як одне з найромантичніших місць світу завдяки трагедії “Ромео і Джульєтта” Вільяма Шекспіра. Мільйони туристів щорічно приїжджають в це тихе провінційне містечко не для того, щоб познайомитися з історією і архітектурою міста, а для того, щоб написати лист Джульєтті, намалювати сердечко на стіні її будинку і відвідати місце останнього притулку нещасних закоханих.
Верона багата на численні історичні будівлі епохи Середньовіччя та Ренесансу, прекрасні краєвиди та вузенькі вулички із різнобарвними веселими будиночками – саме за це у 2000 році місто віднесли до світової спадщини ЮНЕСКО.

VRN аеропорт розташований на південному заході, в 10 км від центру Верони. Дістатися до центру Верони можна різними способами:
Автобус
Аеробус, що курсує по маршруту “Аеропорт, – Залізничний вокзал” вирушає від входу в Термінал №2. Згідно з розкладом, перший рейс від аеропорту вирушає в 5:15, а останній – в 20:30. У зворотному напрямі – в 5:15 і 20:00 відповідно. Інтервал між рейсами – 20 хвилин. Квитки продаються в касі, у будівлі аеропорту, також працюють термінали самообслуговування. Вартість квитка 6 евро для дорослого квиток на автобус дійсний впродовж 75 хвилин. При необхідності пересадки його можна використати повторно. Дорога займе близько 15 хвилин.
Таксі або трансфер
Узяти таксі можна праворуч від виходу з Терміналу 2, а трансфер необхідно замовити заздалегідь. Вартість проїзду на таксі до міста складе близько 40 евро.

Екскурсії у Вероні

Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:
• Пьяцца Бра та Веронська Арена – романський амфітеатр, який зберігся найкраще в усьому світі, другий за популярністю в Італії після Колізею. Славиться своєю чудовою акустикою.
• Дворик Джульєтти – місце окутане багатьма легендами, де кожен турист зможе хоча б трішки наблизитись до знаменитої історії кохання, сфотографуватися на знаменитому балкончику чи відвідати музей Джульєтти, який знаходиться всередині будинку.
• Усипальниця Скалігерів — монументальний похоронний комплекс в стилі готики сім’ї Делла Скала, призначений для зберігання гробниць найвидатніших її представників. Усипальниця укладена в кований залізний паркан. Найстаріший саркофаг відноситься до 14 століття.
• Ербе — найстаріша площа Верони, серце стародавнього римського міста. По периметру пьяцца оточена палацами. На площі також встановлено фонтан.
• Ламберті — найвища вежа Верони, завершена в 15 столітті. Початок будівництво вежі датується 11 століттям. Її висота становить 84 метри. Щоб піднятися наверх потрібно подолати 238 сходинок.
• Гарделло — цегляна вежа на лівій стороні площі Ербе, яку часто називають годинниковою. Вежа була побудована в 14 столітті.
• Міст Понте Петра – прекрасний арковий міст, будівництво якого розпочалась ще в античні часи.
• Дуомо — кафедральний собор, побудований в 12 столітті на місці старої церкви 8 століття, зруйнованої під час землетрусу. Дуомо має багато прикрашений мармуровий романський фасад, поруч прибудована дзвіниця. Інтер’єр містить безліч творів мистецтва.
• Сан Джорджіо — церква з дивовижним куполом (спроектована Мікеле Санмічелі) домінує на березі Адідже.
• Сан-Зено — можливо, найкрасивіша Церква Верони з найбагатшим внутрішнім змістом. Розташований трохи осторонь від центру міста, в 15 хвилинах ходьби від Кастельвеккьо.
• П’яцца Бра — центральна площа сучасної Верони й відправна точка для вивчення старого міста. На західній стороні пьяцца Ви можете побачити ворота «Portoni della Bra», які є входом на площу і величний палац.

Екскурсії у Вероні